Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egészségügyi ellátások

A kérdés

Kell mennem kardiológiára, magánrendelésre megyek, ott mennyibe kerül a vizsgálat?

Valamint még megyek vércukor és inzulin mérésre.Az mennyibe fog kerülni?Tudja valaki?

2010. nov. 12. 10:14  Privát üzenet  

A válasz
Orvosa válogatja...Általában 5-10 ezer forint az első vizit. A laborvizsgálatok kb. 2-5 ezer forint, bonyolultságtól függően.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2010. nov. 12. 10:53 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan zajlik az endokrinológiai vizsgálat? Kivizsgálásra járok a pajzsmirigyemmel (elhízás miatt).
Ajánlanátok nekem jó urológust vagy andrológust Budapesten? Magánrendelésre szeretnék menni és nem tudom ki megbízható, illetve nagy segítség lenne ha megmondanátok kb mennyibe kerül egy vizsgálat?
Ha magánrendelésre megyek fogamzásgátlót felíratni receptre akkor is kell fizetni 5000ft ot vagy csak akkor ha van vizsgálat? Faluban lakom és a háziorvoshoz nem szeretnék menni!
12-hetes babás vagyok. Magánrendelésre járok ami 8000/vizsgálat. De szülésnél nem fogok tudni százezreket adni a dokinak. Mitcsináljak? Ti hogy csináljátok?
Dr Gubás Péterről tapasztalatok? 11hetes terhes vagyok, aktuális a következő vizsgálat. Ha én hozzá akarok menni akkor meg kell szereznem a mobilszámát, felhívni és megkérdezni...
Elég az a pár vizsgálat a terhesgondozás alatt, amit az sztk-ban végeznek? Gondolom, fogadott orvos nélkül sem árt néha elnézni magánrendelésre. Igaz ez?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egészségügyi ellátások rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!