Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nagyon beteg vagyok: szárad a...

Nagyon beteg vagyok: szárad a szemem, folyik durván az orrom, be van dugulva az orrom, tüszős a torkom, hőemelkedésem van, rosszul érzem magam, gyenge vagyok. Anya mondta, h menjek orvoshoz, de a gyógyszert nem váltja ki. Akkor meg mi a . Menjek:S?

Figyelt kérdés
2010. nov. 28. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én meg most azonnal az Invitel hálózatot robbantanám széjjel. Ma legalább 50 szer újra kellett létrehoznom. Kedves Invitelesek, ha nem bírjátok a terhelést, inkább mondjátok fel az egész bagázst.De most rólad van szó kedves kérdező, és elnézést kérek tőlled. Mi azt hogy nem váltja ki a gyógyszert anyukád. A tüszős torok gyulladás nem játék. Az még a szívedet is próbára teszi. Hát segítsél magadon. Biztosan van otthon vöröshagymátok. Egy hagyma héját főzd meg teának, ízesítsed cukorral. Egyél fokhagymát. Szedd gerezdekre és nyeld le, reggel este egy-egy gerezd. Gargalizáljál sós vízzel. Remélem lázcsillapító van otthon? Jobbulást neked!
2010. nov. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Miért nem váltja ki, ha beteg vagy? Ezt nem értem.

Ha beteg a gyerekem, akkor rohanok az orvoshoz vele, onnan a patika, és amint hazaérünk, a gyógyszert beadom neki, és nyomás neki az ágyba!

Annyi ilyen van itt mostanában, hogy nem engedi a szülő a gyereket orvoshoz vagy otthon maradni, ha beteg, nem vesz gyógyszert... DE miért? Nem is értem, pedig én is szülő vagyok, van 3 gyermekem!

2010. nov. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Legutolsónak. Nagyon igazad van,nekem is van egy lányom. Pár éve rettenetes beteg volt, éjt nappallá téve ültem az ágyánál és ápoltam. Minden gyógyszert beadtam neki, ami elő volt írva. Letusoltam, húzgáltam a tus alá a forró testét. Azt hittem a szívem szakad meg érte. Még imátkoztam is, hogy a Jó Isten tartsa meg nekem. És meggyógyult. Én voltam a legboldogabb anya a világon. Még most is kicsordúl a könnyem.
2010. nov. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

22:03-nak. 22:00 vagyok

Nem értem azt a szülőt, akinek ennyire nem fontos a gyermeke, mint a kérdező szülőjének. Ha beteg a gyermekem, az a minimum, hogy mindent megteszek az egészségéért, és igen, úgy kell tenni, mint te is tetted a kislányoddal.

Megszakad a szívem, ha beteg valamelyik gyermekem. Örülök, hogy meggyógyult a kislányod!

Kérdező! Próbáld meg rábeszélni a szüleidet arra, hogy kiváltsák neked a gyógyszert, mert attól, hogy elmész az orvoshoz, még nem leszel egészséges! De ezt nekik is tudniuk kellene!

2010. nov. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tudom, és azt is, h nem véletlenül írják ki az orvosok a receptet. 18 éves vagyok, de még tanulok, nincs semmi pénzem, és szegények vagyunk. Anya nem szeret eléggé talán, hogy megvegye, mert cigi mindig van, de nagyon beteg vok, ráz a hideg fáj mindenem, és itt gépezek, mert amint elalszok rosszakat álmodok nagyon, most nem tudok aludni sem. Az első válaszolónka köszönöm, h írt ilyen praktikákat, de aztárt hnap elmek az orvoshoz, de a receptet úgysem váltjuk ki. Max ha vmit kiváltanak, pl 1et 2őt, akkor azt is 1 hónapig mondják, h milyen drága volt, és hibáztatnak.
2010. nov. 28. 22:22
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Jobbulást! Szerintem szülői kötelességük lenne kiváltani.
2010. nov. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

A 3 gyermekes anya vagyok.

Mi sem állunk túl jól anyagilag, de nem értem a szüleidet. Nincs valaki a családban, aki segíteni tudna? Nagymama, nagynéni, nagybácsi, kerszetszülő?

Amúgy meg családi pótlékot azért kapnak utánad a szüleid, hogy pl. ruhára, gyógyzserre, tanszerre, stb. legyen! Arról meg nem te tehetsz, hogy beteg lettél. Járvány van. Én is itt ülök betegen, ugyanazok a tüneteim, mint neked, csak a szemem nem szárad, reggel én is megyek orvoshoz.

2010. nov. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Anya szerint az egész családi pótlék (32ezerft) elmegy kajára, pedig sosincs itthon sok kaja, így esélyem sincs abból ruhát kapni, nem is szoktam kb évente 1 ruha. De ettől függetlenül legalább megtanulom, h meg kell becsülnöm majd később mindent, és arra fogok törekedni, h jobb körülmények között éjek, és ne jelentsen gondot gyógyszer venni a gyerekemnek ha ilyen beteg.
2010. nov. 28. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!