Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mire szolgál a mydeton tabletta?

Mire szolgál a mydeton tabletta?

Figyelt kérdés
2010. nov. 29. 21:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
"A Mydeton filmtabletta központi idegrendszeri hatású gyógyszer, amely a különböző okok miatt létrejött fokozott izomtónus és izomfeszülés, valamint egyes végtagkeringési betegségek kezelésére szolgál."
2010. nov. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Izomlazító. Én a derekamra szedem, nekem bevált, igaz, másik 2 gyógyszert is szedek mellé (Diclofenac Stada és Tramadolor)
2010. nov. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Izom fájdalmakra jó.
2010. dec. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
16%
A gyógyszergyárak profitszerzésére, mert reumatikus fájdalmak kezelésére alkalmatlan.
2010. dec. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Van egy honlap, én ezen nézem meg mi mire valo, és legtöbbnél még az árát is megtudom:

[link]

Vagy esetleg a hazipatika.hu oldalon is probálkozhatsz ha itt nincs vmi fenn.

2010. dec. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Áki75 válasza:
16%
Ez a gyógyszer helyettesíthető mozgással, tornával, hozzáértő masszőr kezekkel! Árban kb. ott leszünk, mintha ezt a mérget vennénk, csak nem rombol! A multi gyógyszergyárosnak meg esze ágában sincs meggyógyítani...
2010. dec. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Az lehet, Áki, de amikor rosszul emelek/hajolok/emelkedek fel vagy túlterhelem a derekamat, nem tudok egyből masszőrhöz rohanni, mert moccanni sem, így maradnak a pirulák - lehet, hogy nem a hatóanyag használ, hanem az, hogy hiszek bennük (semmi más gyógyszert nem lehet belém imádkozni, csak a derekasakat, de ezek nélkül nem megy). Persze, jó a mozgás, a torna, de volt már, hogy edzésen fájdult meg... mert nem tanulja meg az ember kiskorában, hogy hogyan kell helyesen emelkedni stb, aztán később vagy rájön magától, vagy nem...

25/L

2010. dec. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a fogorvos izomlazításra írta fel.
2012. jún. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#6: vagy nem.
2014. febr. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Óvatosan a Mydetonnal! Tegnapelőtt megemeltem magam, becsípödött az ideg a derekamban.Bevettem egy Mydetont, és egy Aflamint.Délután már kótyagos voltam, és a végtagjaim gyengék lettek,imbolyogtam tőle.Még másnap is.


Nem mindenki szedheti.Nekem régen nem okozott panaszt,most meg igen!

2017. jan. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!