Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mik kellenek Első munkaalkalma...

Mik kellenek Első munkaalkalmassági vizsgálathoz és hova menjek? Háziorvoshoz vagy Sztk-ba?

Figyelt kérdés
Tanfolyami vizsgakövetelmény élelmiszer eladónál a munkaalkalmassági vizsgálat. Kérdésem az lenne, hogy most mit kell magammal vigyek, mennyi pénzt, honnan szerezzek kiskönyvet, vagy azt ők adnak? És hogy háziorvos vagy sztk(azonbelül melyik osztály)?
2010. dec. 5. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el a háziorvosodhoz, és kérj beutalót munkaalkalmasságira. Eü könyvet vagy ott adnak, vagy a nyomtatvány boltban vehetsz. Ott adnak beutalót tüdőszűrőre, ami akkor ingyenes.
2010. dec. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia! nekem is tanfolyamra kellett, ennyi volt:

bementem a háziorvosomhoz, de mivel elég laza, szólt az asszisztensnek, hogy nyomtasson nekem egy alkalmasságit.

Én csak ezt a papírt vittem, elfogadták. Annyi volt rajta, hogy nem vagyok fertőző beteg.

2010. dec. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor mindenképp háziorvosnál kezdek.:)
2010. dec. 5. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!