Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hallás probléma vagy csak...

Hallás probléma vagy csak fülzsír, alacsony vérnyomás- vagy mi lehet?

Figyelt kérdés

Igazából az egész életemet a zene tette ki. Mind a táncban, mind az élet más területén. Szinte ebben élek. /Mármint dalszövegírás és ... / Állandóan a fülemen a fülhallgató és megy a zene,...talán mert így könnyebb dolgozni, de mostanában el szokott dugulni a fülem, és néha, ha olyan kedve van, de állt este fele, van,h az egyikkel jobban hallok mint a másikkal, aztán 5 perc és minden oké. Akkor ez most azt jelenti, h hallás problémáim lesznek, v csak az alacsony vérnyomás az oka ? Mert nekem alacsony sajnos a vérnyomásom :S ha a zene miatt, akkor mit tegyek, h ne legyek teljesen süket....majd vmikor ? Egyébként pedig nagyon jól szoktam hallani ....

Kérlek titeket, csak olyan írjon, aki a kérdésemre válaszol és ne írjatok le olyanokat, h cse d meg, nem tom vagy nem érdekel és ehhez haosnlókat. Én csak meg szeretném tudni a kérdésemre a választ és nem vitatkozni a másikkal.

Köszönöm, h elolvastad és, hogy válaszoltál. Legyen szép napod!


2010. dec. 9. 22:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem elöször is probáld ki a tisztitást esténként(vannak mostmár olyan sprayk amik jok és feloldják a fülzsirt és nem a piszkáloval nyomod beljebb.)Aztán ha emelett is ugyérzed h nem koser valami akkor szerintme érdemes megnézetni,nem hiszem h fájdalmas lenne.Jobb most megnézetni,lehet h még hamar felfedezik mi a baj.Reméljük semmi.Neked is szép estét!Lassan joéjt!
2010. dec. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem vagyok szakember, de azt tudom, hogy a tartós fülhallgatós zenehallgatás nem tesz jót a fülnek, tehát ebből lehetséges hogy adódhatnak hallásproblémáid később.


Alacsony vérnyomásnál nem hallottam még ilyet, viszont fülzúgás lehet kísérő jelensége a szívritmus problémáknak.


A fülzsíros dolgot könnyedén letesztelheted, egy nagy fecskendőbe langyos vizet szívsz fel, és belespricceled a füledbe. Így ki tudod tisztítani.

A legjobb viszont, ha elmész vele az orvoshoz. Fülészetre nem kell beutaló. Időpontot kérsz, és szépen elmondod a tapasztalataidat. Jobb, ha biztosat mond egy orvos, mintha találgatsz, és esetleg aggodalmaskodsz.


[link]

2010. dec. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet a hallóideg zavara vagy sérülése is. Ezt ki kellene vizsgáltatni.
2010. dec. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!