Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan lehet átjelentkezni...

Hogyan lehet átjelentkezni egyik házi orvostól a másikhoz? Bárkit választhatok házi orvosnak? Nem fog megsértődni a korábbi orvosom, hogy leváltom?

Figyelt kérdés
Főiskolás lettem, és kollégiumban lakom. Viszont hazajárni nem tudok úgy, hogy még a házi orvoshoz is el tudjak menni minden hónapban a gyógyszereket feliratni. Tavaly még megoldottam, mert nem volt minden pénteken órám, de idén már nem tudok mit csinálni. Ezért arra gondoltam, hogy orvost váltok. Viszont nem tudom, hogy ennek mi a menete. Állítólag ki kell kérnem a kartonom az eddigi orvosomtól. Viszont olyan kellemetlenül érezném magam, hogy leváltom őt. Nem akarom megsérteni. Minden más családtagomnak ő az orvosa, és nem akarom, hogy harag legyen. És abban a városban, ahol a kollégiumom van, bárkit választhatok orvosnak?
2010. dec. 28. 17:29
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
elmész a másik választott dokidhoz. odaadod a tajkártyádat, beír, és kikérőt küld a jelenlegi orvosodnak. az elküldi a dokinak a kartonodat mindenestül. nem fog megsértődni.
2010. dec. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!