Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan zajlik egy munkaalkalma...

Hogyan zajlik egy munkaalkalmassági vizsgálat? (McDonald's)

Figyelt kérdés
Egyik fiatal ismerősöm szeretne a McDonalds\'ba menni dolgozni. Azt mondták neki, hogy mivel élelmiszerrel dolgoznak, ezért alapos orvosi vizsgálaton kell részt vennie. Konkrétan az lenne a kérdés, hogy mennyire kell levetkőzni, mit, hogy vizsgálnak.
2009. jan. 28. 07:08
 1/5 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem ugyan ugy mint a többi,csak kérnek teljes vérképet meg a házidokitol egy igazolást hogy nem szenved fertözö betegségben.
2009. jan. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
el kellett menni tüdőszűrésre,meg megnézték a bőrt,felül kellett levetkőzni,mértek vérnyomást, meg meghallgatták a tüdőt + szívet. ennyire emlékszem,bár már rég volt,jó 10 éve. nem nagy kunszt,az biztos,kár miatta aggódni :)
2009. jan. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly voltam, szintén étteremben melózok, felszolgálok. Bőrgyógyászat, gatyára vetkőzve, kezeket és hónaljat alaposan megnézték nincs-e gomba, amúgy kiütéseket kerestek(volna). Meg tüdőszűrő ahova vissza kellett menni az eredményért meg egy pecsétért hogy minden okés. Ennyi.
2009. jan. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
barátnőm kb 2 hónapja volt felvételin, a szokásos munkalkalmassági vizsgálatok + bőrgyógyász, de ő aztán tetőtől talpig, bugyira vetkőzve, mindenhol megnézték, mellek alatt is, talpán, a végén bugyi le, popsi nézés, majd szeméremajkak, szerencsére fiatal volt a doktornő...
2010. ápr. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
utolsónak, ez most komoly? és félek elmenni :S
2012. jún. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!