Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egészségügyi ellátások

A kérdés

Közgyógyigazolvány igényléshez milyen papírokat kell felmutatni?

És hol kell igényelni: önkormányzatnál, vagy máshol? Beteg gyermeknek, a jogosultság biztos.

2008. jan. 24. 16:09  Privát üzenet  

A válaszok
Én a szociális osztályra vittem be a polgármesteri hivatalba. A kezelőorvos adott igazolást. Olyat mint az emelt családipótlékhoz is kell, olyan kék szélű papír.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 91%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2008. jan. 25. 14:34 Privát üzenet

Nekünk a MÁK-hoz kell leadni a papírokat, amit a kezelőorvos ad ( húgom asztmás)

és a MÁK is adja ki ha jól tudom

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2009. febr. 3. 09:25 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egy bank beleköt hiteligénylésnél, ha az igényléshez bejelentett jövedelmemet 3 hónap helyett csak mondjuk 2-re visszamenőleg tudom igazolni és a korábbi bérem alacsonyabb volt?
Hogy működik a közgyógyigazolvány?
Hogyan néz ki egy közgyógyigazolvány?
Közgyógyigazolvány igényléséhez milyen papírok kellenek?
Kisfiamnak KÖZGYÓGYIGAZOLVÁNY szeretnék írni. A gyerekorvos már írt papírt. Hová menjek?
Meddig érvényes a közgyógyigazolvány?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egészségügyi ellátások rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!