Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Aneszteziológusnak kell/illik...

Aneszteziológusnak kell/illik hálapénzt adni műtét előtt? Ha igen, mennyit?

Figyelt kérdés

Légyszi segítsetek, még sosem voltam kórházban, műtétem sem volt, nem tudom, hogy megy ez.


28/l


2009. febr. 2. 21:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

általában elfelejtik. Ha megvizsgál a műtét előtt, megbeszéli veled az altatás/érzéstelenítés módját, egyáltalán veszi a fáradtságot és bemutatkozik, nem csak aműtőben látod először, és nem utolsó sorban megengedheted magadnak adj. Adni azonban senkinek nem KELL. Rád van bízva.

Ha azonban olyan nagy a beavatkozás hogy utána intenzív osztályra kerülsz, tudnod kell, hogy ott az anesztes lesz az orvosod elsősorban nem aki operált.

Én orvos vagyok, nekem felmentésem van hálapénzből! :))

2009. febr. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
91%

Az aneszteseket általában kifelejtik a hálapénzosztásból, pedig ők is ugyanúgy felelősséget vállalnak/dolgoznak a beavatkozás sikeréért. Ha amúgy más orvosnak adnál, adj neki is, úgy igazságos :-)

Én is orvos vagyok :-) Felmentésem van?:-)

2009. febr. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!