Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha magánrendelésre megyek a...

Ha magánrendelésre megyek a nőgyógyászomhoz, ahol fix ár van, kell-e + még borravalót is adnom?

Figyelt kérdés
Adnak ilyenkor a dokik pl számlát? Miben "illik" ilyenkor menneia vizsgálatra? Ruhára gondolok... :))
2008. jan. 26. 16:22
 1/4 anonim válasza:
100%
A fix áron kivül nem szoktak többet adni!!!!!Olyan ruhába mész amibe akarsz/persze tiszta legyen/.Én hosszabb polóba vagy felsöbe szoktam menni hogy miután levetközöm akkor ne csupasz fenékkel kelljen "közlekednem"!
2008. jan. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%

Számlát kötelesek adni.Ha nem kapnál kérj!

Nem egy étterembe mész,ahol még 10%borravalót adsz a pincérnek.Hidd el terhesség végére épp elég pénzedben lesz egy magánorvos.

Az öltözködés szerintem mindegy,mert nálunk a magánrendelőben pl csak a doki van bent,és az aszisztens kint koordinálja a betegeket.A "csupaszseggel közelítés" meg csak rajtad múlik,én az elején zavarbajöttem,de aztán megszoktam.(Több rendelő van egy halomban és csak egy aszisztens.)

2008. jan. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Első alkalommal úgyis megkérdezed a dokit, mit kér. És ami az ár, azt adod. Borravalót nem szokás. Menni pedig szoknyában ill. ruhában érdemes. Ha pedig nadrágkedvelő vagy, akkor jó hosszú pólóban.
2008. jan. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Persze hogy kell borravalót adnod! De vigyázz,ilyenkor nem a zsebbe rakjuk a dokinak, hanem "oda", legyen már öröme neki is egy kis zsákbamacska-játékra. Ruhának megfelel a kisestélyi, vagy egy hálóing méretű atletikapóló.
2009. máj. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!