Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Olyan linket keresnék ahol pl...

Olyan linket keresnék ahol pl helyrerakják a rosszul összefort orrot? Vagy olyan linket ahol leirják mi ennek a menete?

Figyelt kérdés

Azt hiszem eltört az orrom nagyjából két hete. Ráadásul alul az orrnyilásnál jobb oldalt el is van ferdülve emiatt orrort se tudok fújni ez is neheziti a légzésemet.

ma vettem észre ahogy álltam a tükör előtt eddig nem is figyeltem.

Csak arra figyeltem fel hogy nem tudok orrot fújni.de nem is figyeltem ezidáig az orromat

vagy személyes tapasztalat is jöhetne

Ma már nincs orvos csak holnap tudok majd menni,addig is várom válaszotokat

előre is kösz mindenkinek


2011. jan. 27. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezzel nyugodtan bemehetsz a sürgősségire is, ha halogatod, csak sz@rabb lesz, ráadásul esélyes, hogy a házidoki is odaküld.

Amúgy mitől tört el, hogy nem vetted észre azonnal?

2011. jan. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Végülis egy marhanagyot estem be is volt dagadva az orrom meg vérzett is.Azóta is fáj az orrnyergem ha odanyúlok.

egyszerűen nem figyeltem nem is gondoltam hogy eltört volna

2011. jan. 27. 14:38
 3/6 anonim válasza:
Négy napig áll a zászló, addig lehet helyrerakni, azt követően"meggyógyul", azaz a csont összeforr. Most már sajnos csak plasztikázni lehet(fizetős).
2011. jan. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ja, most olvasom, hogy két hete történt. Akkor nem sürgősségi. Szerintem is plasztika lesz, újra eltörik, és összerakják.

első

2011. jan. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül plasztika. Nekem (nem orrnál) balesetin megcsinálták, hogy eltörték újra, és úgy rakták helyre. Szintén ilyen kb 2 hét után. Persze azóta többször hallottam, hogy azt nem lett volna szabad, mert nem 100%, hogy újra ugyanott törik el, de szerintem ezt azért merték megcsinálni, mert 2 hét alatt még csak picit kezd összeforrni. Szerintem menj minél előbb balesetire, hátha te is megúszod így.
2011. jan. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A plasztikát(amit úgy írnak ez előttem szólók, hogy újra eltörni) a TB nem finanszírozza, ezért nem fogják megcsinálni.
2011. jan. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!