Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A bejelentett lakcímem balaton...

A bejelentett lakcímem balatoni, de Budapesten lakom, és nagyon ritkán vagyok otthon. El tudok-e menni itt fogorvoshoz?

Figyelt kérdés
Egyelőre csak megnézetni szeretném a fogaimat, de lehet, hogy más ellátást is igénybe vennék. Kell fizetnem az ellátásért, vagy ingyen van? Egyáltalán elmehetek itt fogorvoshoz?
2009. febr. 14. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mész magánrendelőbe? Tavaly novemberben egy tömésért 2500at fizetett a férjem. Ez nem sok. Ha több SZTK-ás rendelésre szeretnél menni akkor lehet egyszerűbb ha átíratod a címedet.
2009. febr. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem akarok fizetni érte, ha már van rendes biztosításom, akkor szeretném is használni. Szóval csak úgy nem mehetek el akármilyen fogorvoshoz?

Mert bőrgyógyászhoz kellett mennem tavaly, és mondták, hogy oda megyek, ahová akarok.

2009. febr. 14. 16:18
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
ha elmultál 18,akkor az sztk-s fogorvosnak is kell fizetn.tavaly én 5000fizettem egy pici tömésért.választhattam ezüst ingyen,fehér 3 vagy 5ezerért.mivel elől volt egy kis lyuk a két fogam között a fehér jobbikat választottam.
2009. febr. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kell érte fizetni????

Elmúltam 18 egyébként. Mire van az egészségbiztosításom akkor, ha nem terjed ki a fogorvosra? Azt hozzáteszem, hogy nem sok gondom van a fogaimmal, de nem is szeretném, hogy legyen, ezért akarom megnézetni.

Viszont a bölcsességfogammal szenvedek eleget.

2009. febr. 14. 16:54
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 24 vagyok de az sztk-ban a fogtömésért nálunk nem kell fizetni. Senkinek.Ki van írva egy árlista, de a tömés azon is ingyenes. Nézz utána jobban.
2009. febr. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm.
2009. febr. 15. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!