Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miert kezelnek felre a doktoro...

Miert kezelnek felre a doktorok? Volt mar valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
nagyon merges vagyok a baratnomet ugy el kezelte h majdnem bele halt, amielott sok penzt kert 300 eurot miutan oda adtuk (rejtett kameraval le filmeztuk) ket nap utan gyomor fertozest kapott olyan erost gyogyszert adott neki meg amikor el akartuk hozni fel akart jelenteni h hadjuk ott h kezelje o es meg kell euro h tudja tovabb kezelni
2009. febr. 15. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A külföldiekkel így bánnak sajnos. :(

Remélem már jól van a barátnőd!

2009. febr. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

Ne haragudj, de ilyet bárki állíthat!

Te előre tudtad ezt, vagy mi a szösz, hogy felvetted rejtett kamerával?

Senkinek nincs érdekében, hogy "félrekezelje" a beteget, különösen nem, ha parasolventiát is kapott.

Felesleges és etikátlan az ilyen hangulat keltés.

Meg kell(ene) hallgatni a másik felet is!

2009. febr. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem sajnos a magyar orvosok is kezeltek már félre. A magánorvos azért, mert nme figyel oda és csak a pénz a lényeg neki. Az állami meg azért, mert neki nme lesz attól több vagy kevesebb a fizetése, hogy mit kezelt a betegen. Nekem a nyáron 1 hónapig volt mandulagyulladásom, mert nem használt egyik antibiotikum se, pedig felírt 3-4-et. A megoldás az volt, hogy az ügyeleten kaptam egy sokadik gyógyszert.
2009. febr. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

erdelyben tortent ma kivittuk a szegedi korhazban remelem ott nem kezelik el

amugy mintha rea ereztunk volna h fel vegyuk kameraval mert sok penzrol van szo es holnap pert indittunk az orvos ellen

2009. febr. 15. 21:25
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Kishugomat kezelte félre egy darabig egy állat gyerekorvos (ő legalábbis orvosnak hívatja magát...),gennyes torokgyulladás helyett egyszerű megfázással kezelte majdnem 2hétig...Majdnem kiszáradt!

Labor után a kórházban még időben helyrepakolták a kis tündérkét.

2009. febr. 17. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Sziasztok!


Engem 7 éves koromban kezeltek félre, tüdőgyulladással középfülgyulladás helyett. Ennek eredményeként most nem hallok az egyik fülemre, köszönhetem ezt az akkori hozzáértő szakorvosnak.

Most 23 éves vagyok, és igaz nem érzem hiányát a másik fülemnek, de nagyon kell vigyáznom hogy nehogy valami baja legyen. :(

2009. febr. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!