Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Megharapott egy kutya tegnap...

Megharapott egy kutya tegnap délelőtt. A fenekemet. Elég, ha ma délután megyek Vele orvoshoz, mert már régen kaptam tetanuszt? A sebet lefertőtlenítettem.

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 09:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem elég, azonnal kellett volna menni, de legalább most menj!

És ez nem ilyen egyszerű? Kinek a kutyája? Ismerős kutya, megvannak az oltási papírjai?

Mert ha nem, akkor veszettség ellen is kell oltás.

2011. márc. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
be volt oltva csak összeverekedtek és szétszedtem őket mert az egyik palotapincsi másik németjuhász, és tuti kinyírta volna a pincsit ezért a németjuhászt fogtam le és a fal felé fordultam vele de a pincsi addig vacakolt amíg jól seggbe nem harapott...
2011. márc. 7. 10:05
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
menj el orvoshoz!!nem játék!!deritsd ki hogy a kutyának van-e oltása!!ha nincs,viszik a karanténba!!
2011. márc. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 intrepid ***** válasza:
Idétlen egy fajta az a palotapincsi. Nem is tartom kutyának. A németjuhásznak vacsorára nem lett volna elég.
2012. máj. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
10%
Hát ha velem történt volna ez, már egyik se élne. Járhatsz tetanusz oltásra.
2013. dec. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!