Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A hétre kaptam a kórházban...

A hétre kaptam a kórházban újabb időpontot, reggel 7:30-ra, véreredmény és kontroll céljából. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Meg is jelentem, már előtte fél órával, azaz reggel 7:00kor a kórházban a papírokért, kontrollra. A fődoki 11:30kor kezdte el fogadni a betegeket a rendelőjébe, de egész délelőtt csak ült a szobájában, ezután le is zavarta az egész délelőtti "betegeit" ebédidő kezdetére .


Arról szeretnék érdeklődni, hogy mi alapján teheti ezt meg, hogy nem csinál semmit rendelési idejében, ez ellen hogy lehet fellépni! Ha van törvény az EÜtv. akkor melyik pontokra hivatkozhatok, hogy ne csak óránként kopogtassak hogy már 1-2-3-4 órája várok a soromra...


2011. márc. 9. 20:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Keress EÜ-s ismerőst, soron kívül bevisz. Nagyon semmit nem tehetsz, általában mindenhol ez van.
2011. márc. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!