Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ez az antisudorica mennyi...

Ez az antisudorica mennyi időn belül hat? Nekem nagyon izzad a hónom alja és vettem ilyet, de még nem próbáltam ki. Stressz helyzetben és 1 fiú előtt teljesen leizzadok.

Figyelt kérdés
Szóval elég annyi, h mielőtt átjön ez a fiú hozzám mondjuk egy 15 perccel előtte bekenem ezzel a szerrel a hónom alját és nem fogok előtte leizzadni? Vagy előző este kenjem? Vagy hogyan? Hasznos válaszokat kérek, aki nemtud ilyet kérem mellőzön!
2011. márc. 24. 10:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is eléggé izzadós voltam, legtöbbször stresszes helyzetben, már-már idegi alapon. Az is előfordult, hogy csak ültem otthon a nem meleg szobában és kifejezetten folyt a víz a hónaljamból. Már én is solutio antisudorica-t használok. Úgy csinálom, hogy este fürdés után száraz bőrre viszem fel egy vattapamaccsal. Nem hígítom, nem vizezem a vattát, hanem úgy ahogy van a vattát az üveg szájához tartom és kicsit kifolyatok rá. A hónaljamat aztán bekenem a vattával. Tapasztalaton szerint nem jó erőteljesen beledörzsölni vattával, mert úgy utána eléggé tud csípni. És hónalj borotválás után sem ideális, mert úgy is csíp. Miután felvitted, hagyd, hogy megszáradjon, és ne érintkezzen a ruháddal. (nekem a pizsi fölsőm hónalján a színt eléggé kifakította). Eleinte minden este csináltam, de mostmár elég csak hetente/kéthetente egyszer. Ez a szer nem azonnal hat, beletelik egy kis időbe, de ez szerintem egyénenként változó, így szerintem ne a találkozás előtt 15 perccel használd, hanem, előző este, és folytasd kúraszerűen, eleinte minden nap, aztán úgyis érezni fogod a hatását. Lehet, hogy aznap nem fog még hatni, de minél előbb elkezded, annál hamarabb éred el az izzadásmentességet:). nekem tökéletesen bevált, sok sikert hozzá. ja és eleinte nekem csípte a hónaljamat még akkor is, ha nem volt vizes előtte, de egy idő után megszokod, és már nem csíp.
2011. márc. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Kedves Tőled,hohy ilyen hamar válaszoltál! Akkor ma el is kezdem :)
2011. márc. 24. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!