Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Allergia! Mit javasoltok?

Allergia! Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Tavaly voltam allergia vizsgálaton,természetesen nem találtak semmit.Kaptam gyógyszert nem emlékszem a nevére 5 mg-os volt,nem sokat használt,majd vettem vény nélkülit az 10 mg-os és Cetirizin a neve.Na ez sem sokat ért.Szinte folyamatos a problémám.Most pár napja megint jobban érzem,kapar a torkom,egész nap krákogok,és az orrom is csavar mintha tele lenne.Nem szedek semmit.Nagyon zavar,van valami ami hatékony lenne?Már néztem milyen gyógyszerek vannak.Mégis mit?
2011. márc. 28. 11:31
 1/6 Raffi ***** válasza:

Talán kellene orrsprayt is használnod, vagy nem lehet, hogy hideget iszol amitől begyullad a torkod? Esetleg mandulád van-e? Cigarettázol-e?

De az is lehet, hogy most már csak az antibiotikum segíthet. Menj orvoshoz, nem éri meg kínlódni.

2011. márc. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A férjem allergiája is nagyon agresszív. A gyógyszerek nem igen segítettek.

A tuti segítség a kecsketej rendszeres fogyasztása volt.

Ha iszik friss kecsketejet rendszeresen, az allergia még csak nem is jelentkezik.

2011. márc. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az allergia az immunrendszer téves reakciója bizonyos dolgokra. Nekem krónikus orrdugulásom volt pár éve. Sok vitamint, kalciumot kell szedni és akkor nem jön ki.
2011. márc. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha megerősíted az immunrendszeredet, akkor nem lesz allergiád. Szedjél jó nagy mennyiségű vitaminokat( nem gyógyszertárit)folyamatosan!!!!
2011. márc. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Nem dohányzom,soha nem is dohányoztam.Az biztos,hogy nem betegség.Milyen vitaminokat kéne szednem?
2011. márc. 28. 19:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Olyat, amiben kb C-vitamin3-4ezer mg, Kalcium 1500mg, magnézium 750mg, napi szinten! Ilyenek pl. a Vitaminkirály, vagy a dr Lenkei féle. Neten megnézheted mindegyik készítményeit. Ja, és persze multivitaminra gondolok, amiben minden szükséges vitamin és ásványi anyag benne van. Allergiások általában egy erősebb formulával kezdjenek, ami elindít egy erőteljes méregtelenítést, ezáltal kicsit felerősödhetnek a tüneteid átmenetileg. Pár hét után már sokkal kellemesebb lesz, majd kb. fél év múlva teljesen elmúlik a probléma. Azért mert megerősödik az immunrendszer. A vitaminokat nem kúraként kell szedni, hanem mindig! A mai táplálékaink már alig tartalmaznak ilyen létfontosságú anyagokat.
2011. márc. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!