Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Artroszkópos bokaműtétem...

Artroszkópos bokaműtétem lesz, mire számítsak?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy mit jelent, de milyen érzéstelenítést kapok majd, illetve a műtét után azonnal elhagyhatom-e a kórházat ?

Bármilyen tapasztalatot szívesen fogadok :)


2011. márc. 29. 19:06
 1/1 famedance válasza:

Szia!


Ha a műtét még nem volt meg akkor szolgálhatok pár információval, orvostanhallgató vagyok.

Az érzéstelenítés lokálisan az az a sebészi/műtéti terület körül lidokainnal történik vagy altatással vagy spinalis/gerinc érzéstelenítéssel. Én úgy gondolom az arthroscopia nem nagy műtét és csak lokális érzéstelenítéssel fog járni, de az aneszteziológus konzulálás után fogod megtudni melyik mellett döntenének ők és persze Tőled is megkérdezik mit szeretnél jobban.

A kórház elhagyása általában a seb állagától varratoktól függ de ilyen műtét után 2 nap után ki engednek. A varratot általában 10 nap után veszik ki mert annyi pontosan elég bőr regenerálódásának.

2011. ápr. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!