Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A hátamon van egy anyajegy,...

A hátamon van egy anyajegy, és kb:egy hete égetően fáj ha mozgok! Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2009. márc. 2. 18:50
 1/5 anonim válasza:
100%
Azt nem tudom mit jelent de azt igen az anyajegy +változik az veszélyes. mihamarabb fordulj vele bőrgyógyászhoz!
2009. márc. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem begyulladt! Azonnal menj el bőrgyógyászhoz. Nekem is volt ilyen, nem tudom én sem az okát, hogy miért gyulladt be, de le kellett vetetni! Ne hanyagold el! Nem akarlak ijesztgetni!
2009. márc. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

AZONNAL ORVOS!!!

Olyan rákot kaphatsz, hogy csak pisloghatsz utána.

2009. márc. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp menj dokihoz. Le kell vetetni! Én pont ma hívtam fel a dokit, hogy van még néhány anyajegyem, amelyektől szeretnék megszabadulni. Egy pár éve már leszedtünk egy párat. Nem látok rajtuk változást, de egészségügyi szempontból is szeretném, és esztétikailag is zavarnak.
2009. márc. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ako megnézetem!Nem akartam,mert azt hittem elmulik,de most már idegesít!

2009. márc. 2. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!