Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tisztelt Tagok! Van-e olyan...

Francesco56 kérdése:

Tisztelt Tagok! Van-e olyan alorvos a budapesti Érsebészeti klinikán (Városmajor u.68. ), aki viszonylag kisebb pénzért is jól megcsinálná a katéterezést, értágítást?

Figyelt kérdés
(20-30 000Ft-ra gondoltam)
2011. ápr. 15. 10:37
 1/2 inspector callahan ***** válasza:

Nem tudom aktuális-e még a kérdésed, de válaszolok:

A szívkatéteres vizsgálatokat a Semmelweis Egyetem Kardiológiai Központja végzi, amely néhány éve különvált az Szív- és Érsebészeti Klinikától, de helyileg ugyanott vannak, a Városmajor 68-ban.

Gyakorlatilag mindenkit tudok ajánlani aki a hemodinamikán dolgozik (Merkely prof., Gellér, Szabó, Becker, Édes, Berta doktorok), és senki nem a pénzre megy. Ha nem fizetsz semmit, akkor is a legjobb ellátást kapod. Jó egészséget!

2011. dec. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Így igaz, ahogy az első válaszoló írta. Nagyon jó ellátásban, és kiválóan végrehajtott műtétben volt részem 2015 aug-ban.
2015. nov. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!