Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Orrban lévő erek kiégetése,...

Orrban lévő erek kiégetése, tapasztalatok ezen a téren?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt kiégettek 1 (vagy több, nemtom) eret az orromban, mert könnyen elpattant, és gyakorlatilag a semmitől is tudott vérezni. Most 1 hétig kímélni kell az orromat, de tegnap, mikor erősen elkezdtem köhögni megint elkezdett vérezni. (Kb 10 mp alatt elállt, de lehet hogy csak azért mert bedugult) Ezek alapján lehet hogy az égetés hiába való volt? Vagy ez még belefér az első héten?
2009. márc. 8. 09:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Az égetésben az a jó, hogy egyben le is zárja a sebet, ugyanakkor nem egy betonszilárd a kötés, egy nagyobb erőhatástól szétnyilhat a seb. Ezért mondták, hogy kimélni kell. Ha begyógyul, akkor elvileg már nem fog vérezni.
2009. márc. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi, akkor megnyugodtam:)
2009. márc. 8. 10:54
 3/4 anonim válasza:
régen nekem is nagyon sokat vérzett az orrom, hirtelen, csak úgy magától, főleg télen, úgyhogy elmentünk orvoshoz, szintén megcsinálta az égetést, utána kb. 1 hétig volt amikor kicsit fájt, de azóta egyszer sem vérzett. (az égetés asszem idén januárban volt) de am szerintem első héten ez még belefér..
2009. júl. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sziasztok! Vivi vok és nekem olyan problémám van hogy, ha például erösen megfújom az orrom akkor elkezd vérezni, meg álmomban is elered az orrombol a vér:S és megyek majd füll orr gégészetre és ott majd kiégetik az ereket az orrombol és azt szeretném kérdezni hogy mennyire fájadalmas ez??? és fietni kell e érte?? köszi vivi
2009. szept. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!