Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyibe kerül egy pacemaker...

Shelli kérdése:

Mennyibe kerül egy pacemaker beültetés?

Figyelt kérdés
Rutin műtét tényleg?
2011. máj. 27. 10:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kerül semmibe ha szükséges a TB állja.
2011. máj. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs rutin műtét, ezt felejtsd el. Minden műtétnek vannak kockázatai, minden műtét egyedi. A műtét ingyenes tb alapon úgy tudom.
2011. máj. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
A kislányom egy napos korában (sajnos) pacemakert kapott. Tényleg ingyenes, a tb támogatja. Lassan már rutinnak számít, de azért tényleg kockázatos. Függ attól is, hogy a szervezeted befogadja-e?!
2011. máj. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Édesanyám orvosa hetente két napot van műtőben és ezeken a napokon min. 6 embert műt pacemakerrel. És ez csak EGY orvos. Szóval sztem elég jártasak a témában, de valóban, minden műtét kockázatos. Anyu nagyon félt a műtéttől, de sikeres volt. 1,5 órát volt bent. Érzéstelenítve csinálták, nem altatták. Ha kérdésed van nyugodtan írj, szívesen válaszolunk. Nem régi az emlék sajnos.
2011. máj. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem szívbeteg, akkor nagyon egyszerű műtét. A sikeres műtétek aránya 97,27%.
2011. máj. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van pacemakerom. Januàrban megallt a szívem es akkor szivmasszàzsal hoztak vissza szerencsemre egy èjjel ..hàrom napig komaban voltam, majd beraktàk a pacemakert hogy az szabalyozza a szívem müködèsèt, amihez tartozik egy kis szerkentyü ami figyeli ejjelenkènt a pacemakeromat hogy jól dolgozik-e! Azt a kórhàzban figyeli knmint sok masik pacemakert aztàn fèl èvente be kell,Menni ellenörizêsre ahol latjàk hogy volt e kihagyàsa a szivemnek, eddig jol dolgozott mert nem volt sziv kihagyàsa a monitor szerint, tehát ha lenne is akkor a pacemaker azonnal be indul ès segit a sziv nek
2014. júl. 20. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Bocsanat, ez nem ide tartozó kérdés, de a Stent beültetése is tb- alapú?
2018. aug. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!