Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 3,5 hete visszatérő mandulagyu...

3,5 hete visszatérő mandulagyulladásom van. Szedtem nagyon erős antibiotikumot is rá (CEDAX) -ot. Ezzel tünetmentes voltam 5napig. Most újra nagyon fáj (csak a bal oldalon). Mit tudnék már tenni amitől végre elmúlna?

Figyelt kérdés

A hajam kb. 6hónapja kezdett el ritkulni, de most kezdett el csak tényleges látszani. Rendesen hullik is, párnámom elég sok haj van, csak már nemtudom meddig, mert ha ez ilyen tempóban halad, akkor 2-3hét mulva nem kell több hajat látnom a párnán... Amúgy néztem hajhullásról dolgokat és nekem az egész fejem területéről hullik, tehát nem foltokban stb.


A körmeim is nagyon puhák. Voltam dokinál, ő írt fel Nizoral hajsampont, hogy használjam 1-2hónapig és ha nem észlelek javulást, akkor menjek vissza. Na most, hogyan írhatta fel ezt, ha meg se nézte igazán, hogy mi van vele. És nem kellett volna elküldenie pajzsmirigy és vérkép vizsgálatra? Jövőhéten megyek dokihoz, aki eldönti, hogy ki kell e veni a manduláimat vagy sem. Félek, hogy ki kell, de attól is hogy már 3,5 hete nem múlik el. Mit csináljak??? 18.f


2011. máj. 28. 21:49
 1/1 sine.lacrimna ***** válasza:

nagyon gyorsan kikapják, észre sem veszed.

Nekem 1 hét alatt elmult minden gond a műtét után.

Én is féltem de ha tudtam volna hogy ez csak ennyi akkor már sokkal hamarabb belevágok!

Csak sokan elriasztottak hogy felnőtt korban sokkal rosszabb. Hát ez nem így van ,nekem elhiheted.

30/F

2011. máj. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!