Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A kézmosást lehet helyettesíte...

Pocok93 kérdése:

A kézmosást lehet helyettesíteni pl babapopsi törlő kendővel vagy vmi olyasmi nedvesített kéztörlővel vagy kéztisztító géllel? Ha nincs lehetőség víz és szappan használatára, akkor melyik a hatékonyabb?

Figyelt kérdés
2011. jún. 7. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha tényleg nincs lehetőség arra,h vízzel és szappannal kezet moss, akkor én azt javaslom, hogy vannak olyan kézfertőtlenítők, amik alkohol alapúak, víz nélkül használhatóak, és elég néhány csepp belőle. Egyesek csak úti kézfertőtlenítőnek hívják. Ezeket bármely drogériában be lehet szerezni pár 100 ft-ért. Gyakran kellett kórházba járnom idén gyakorlatra, és előírás volt, h ilyet kell használni, mert ez hatásos. Én pl ilyet használok: [link]

Ezt a rossmanban vettem.

2011. jún. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Talán, egyszer egyszer. De a fürdést nem helyettesítheti.
2011. jún. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát igen, erre vannak a kézfertőtlenítők. A babatörlő semmit nem ér, mert nem fertőtlenít igazán.

Ezek a fertőtlenítő gélek meg hasznosak, de nekem herótom van, ha vízzel nem moshatom meg utána, mert mindegyik kicsit ragad, meg olyan kellemesen agresszív szaga van a legtöbbnek. :D De erre az is jó ha ilyen célra van egy üveg vized.

2011. jún. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. vettem "uti kézfertőtlenítőt", amit belinkeltél.:)
2011. jún. 8. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!