Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Csúnya szerintetek a sok...

Csúnya szerintetek a sok anyajegy? (nem, kort létszi írjatok)

Figyelt kérdés
Szerintem az,szebb egy szép,tiszta bőr.
2011. jún. 9. 13:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem sok anyajegyem van (azért nem kóros), és felőlem aki csúnyának tartja, az szopjon gyíkot, a bőrömet nem tudom lenyúzni. Amúgy meg szép színű és ápolt így is.


25/N

2011. jún. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem az,szebb egy szép,tiszta bőr."


Szerinted akinek van, az saját akaratából "növeszti" őket???

2011. jún. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Szerintem nem csúnya!

Viszont egyes embereknek kifejezetten előnyös a smink pár példa..:

[link]

[link]

[link]

[link]

Így elmondható ,hogy a smink bárkin segít.

Szerintem ,ha nem annyira sok az anyajegy az nem csúnya.Viszont ,ha nagy foltokban van az talán előnytelen.

2011. jún. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Nekem is sok anyajegyem van, de szerintem nem csúnya. Még soha nem volt hátrányom belőle.

Annyi, hogy jobban kell vigyázni. Mert sokkal könnyebben lehet bőrrákod, én ezért sem töltök sok időt napon.

2011. jún. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
jaj lemaradt, hogy 19 éves vagyok:)
2011. jún. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem csúnya. Adottság. Még a szexepiled is lehet.
2011. jún. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy vagyok vele, hogy akinek nem tetszik, elfordul. Én megvagyok velük. A nagyokat, zavaróakat levetettem még tiniként, a többi pötty meg megvan és kész. Vigyáznom kell a napon, mert ez ugye rizikófaktor, de nem találom csúnyának. Ugyanolyan adottság, mint a zöld szem, szőke haj, stb. A páromnak egyik-másik kifejezetten tetszik is :)
2011. jún. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
26/N
2011. jún. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Nem akartam senkit megbántani,csak nem tudtam leírni pontosan mért kérdem,mért érdekel ,igazából magamra gondoltam ezzel,csak megzavartak és abba kellett hagynom a kérdésem kiírását.


Az van én szinte senkit nem látok rondának,ha máson anyajegy van nem látom rondának,de nekem elég sok anyajegyem van és nagyon zavar,utálom magam érte,gyereket se szeretnék emiatt,elve rossz adottságaim vannak,meg még ez is elcsúfit,egy csomó mindenről kimaradtam emiatt,nem akartam,hogy meglássanak,mert undorítónak tartom,így pasizni se mertem,vagy strandokra járni,mert ott kisebbségi kompleszusom lett,látván milyen szép lányok vannak,mindenkinek szép,tiszta,barna bőre van,én meg még sápadt is vagyok.Utálom hogy nem lehetek olyan mint mások még ebben sem,akárhova mentem soha senkinek nem volt sok anyajegye,csak pár,simán bikinit is felvehetnek,én meg tudod mikor a hasamon is van 3, egyik csúnya piros színű,meg a hátam alsó részén,meg ilyen szeplő szerűség is a hátamon,mert leégtem.Nagyon utálom,azt kívánom bárcsak meg se születtem volna,eleve tök rossz életem volt mellette,gyerekként soha egy nyaralás,vagy valahova elmenni körülnézni,soha semmit nem engedhettem meg magamnak,mert az anyagiak,meg nem vitték itthon túlzásba a velem való foglalkozást,mert pénz nélkül is elmehet egy család a közeldbe kirándulni.Szóval semmi élményem,csak mindig azt láttam másnak minden jár,nekem meg semmi és még anyajegyes is vagyok,nem vehetek fel bikinit,vagy nyitott hátú felsőt.Mindig olyan cuccokat kell hordanom amivel takarni tudom magam.És a média igen erős hatással van rám,iszonyat irigy vagyok és depi attól amikor a tv-ben látom a sok helyes,aranyos fiatalt,olyan szépek én meg nem,még átlagos sem.Ez nem igzaság.Tudom butaság,de soha senki nem szeretett,és én is gyűlölöm magam.

2011. jún. 10. 08:19
 10/19 anonim ***** válasza:

Az elsődleges feladatod az kell legyen, hogy elfogadd magad olyannak, amilyen vagy.

Mint írtam már, rajtam is sok az anyajegy. Ráadásul hófehér a bőröm, kerülöm is igaz a napot. Van rajtam egy kis felesleg is, de bátran hordok bikinit, mert egyrészt magasról tojok másokra. Mindig lesz olyan pasi akinek tetszeni fogsz és mindenkinek vannak az előnyös tulajdonságai az előnytelenek mellett.

Oké, meglátsz egy csinos, nagyon szép bőrű lányt.

Na és mi van akkor?

Nem lesz mindig olyan szép a bőre. Sokkal fontosabb, hogy mi van belül.

Strandra szerintem amúgy sem pasizni jár az ember. Én legalábbis pancsolni járok, de kinek mi.

Ha ennyire kisebbségi komplexusod van, akkor járj olyanokkal strandra, akik tőled rosszabbul néznek ki és így te fogsz kitűnni a társaságból.

2011. jún. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!