Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Chip beültetés alkoholizmus...

Chip beültetés alkoholizmus ellen?!

Figyelt kérdés
Az édesanyám alkoholproblémákkal küzd..Ti mit tudtok erről a chipről ? : Beültetik az ember testébe, ami miatt nem kívánja többet az alkoholt, viszont ha ennek ellenére mégis iszik, nagyon rosszul lehet tőle a későbbiekben. Egy előző személy kérdésében volt szó az Esperal tablettáról. Ez egy, és ugyan az ? Mert ha jól tudom, ezt nem kell beültetni, szájon át is bevehető, viszont az nekünk nem lenne jó, mert félő, hogy direkt nem szedi majd a gyógyszert. Kérem, ha valaki tud erről valamit írja le! Előre is nagyon szépen köszönöm !
2011. jún. 16. 09:06
 1/5 anonim ***** válasza:
A chip nagyon veszélyes játék. Csak az kérje, aki biztos magában és elég erős, valóban le akar szokni. Másként belehalhat az alkohol fogyasztásába.
2011. jún. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én csak annyit tudok, hogy tényleg létezik ilyen bőr alá ültethető implantátum/tabletta, ami ha az ember alkoholt iszik, rosszullétet okoz. pontosan nem tudom h mi van benne, azt tudom még h azoknál szokták alkalmazni, akik elvonóból mennek haza, próbálkozz esetleg olyan helyeken kérdezősködni.
2011. jún. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 bix ***** válasza:

felejtsd el. az alkoholizmus druvább mint a heroin. a herkánál a leszokásba nem sokan haltak még bele, durva testi elvonási tüneteik vannak, de nem halálos általában. az alkoholistától ha elveszed a piát (aka beteszel egy csipet és nem ihat) bele is hal a tünetekbe. természetesen ez nagyban függ attól is, hogy mennyire volt függő addig, de orvosi felügyelet nélkül ilyet nem szabad csinálni...


detoxba kell vinni, vagy konzultálj egy orvossal hogy lehetne elintézni hogy bekerüljön. az alkoholt sajnos csak fokozatosan lehet elvenni, és hatalmas akaraterő kell hozzá

2011. jún. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben, majd érdeklődöm felőle. Köszi a válaszokat !
2011. jún. 16. 09:17
 5/5 anonim válasza:
Jó hallani ,h vannak emberek akik nem efordulnak a "rossz" családtagtól,hanem segítik őket.Nagyon sok szerencsét kívánok nektek tiszta szívemből. Példás gyerek vagy.
2011. jún. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!