Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van valami hatásos módszer a...

Van valami hatásos módszer a csőmőcsing vagy másnéven szemölcs eltávolítására-a talpamon van. Valami házi módszer?

Figyelt kérdés
a talpamon van ....idáig ecetbe áztatott citromhéjat tettem rá eléggé kihúzódott már....mert teljesen belül volt szinte egy kis lyuk volt a lábamon....de már jóideje rakom rá igaz nem rendszeresen mivel nagoyn büdös...csak akkor teszem rá ha az nap nem megyek sehova...van valmi más hasonló módszer valakinek a szemölcsre?
2009. márc. 24. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Vérehullató fecskefű nedve tavasszal, vagy tyúkszemtapasz a gyógyszertárból.
2009. márc. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
koszi a valaszt.....mar hasznaltam a tyukszem tapaszt meg regen,de az nem valt be szinten a talpamon volt..azt aztan sebesz tavolitotta el.....a novenyel is probalkoztam ami a kezemen volt...de az se valt be nagyon mert igaz valmit mukodott vele de aztan nem let beloole semmi......azert kosz a tippeket
2009. márc. 25. 18:27
 3/5 anonim ***** válasza:
pont igy jártam mint te. bőrgyógyász irt mindenfélét nem hatott. sebész eltávolitotta de ottmaradt vagy visszajött es rosszabb többet azt nem vállalnám be. az a baj a sebészivel hogy mivel felette a seb gyogyult a szemölcs maga a bőr alatt van ezert nem fog hatni neked sem semmi sztem..mint nekem ha valami méis hatna ird meg..
2009. márc. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
szerintem próbáld meg a citromhéját lemosod aztan lehámozod a citromot es a hejat felkockazod attol fugg mekkora neked a szemolcs.....aztan ecetbe aztatod egy kis uvegbe 3-4hetig es este rajta hagyod ..en leragasztom aztan gumifaslival bekotom h ne essen le....egy haveromnak leeset igy a kezerol egy het alat....leehet h tobb ido kell talpon,es elvaltozhat a szine zoldesre is akar de kihuzza a szemolcsot
2009. márc. 28. 10:06
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon de nagyon koszonom a valaszod ....ilyesmi modszerre vartam.....es kifogom probalni es majd irok h mi lett ...1000hala
2009. ápr. 11. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!