Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Láb és kéz bizsergés miatt...

Láb és kéz bizsergés miatt neurológushoz megyek, milyen vizsgálatra számithatok?

Figyelt kérdés
Inkább a lábamon érzem,nem erős,de zavaró.Kb 1 hónapja voltam neurológiai vizsgálaton,ott minden rendben volt,ez a tünet utána jelentkezett.Milyen vizsgálatokat végeznek,hova küldenek vajon ezzel?Amúgy arra is gondoltam már,lehet idegi alapon van,elég sokat foglalkozom magammal,szorongós vagyok minden kis tünet miatt:-(
2011. júl. 2. 20:07
 1/4 neewollah ***** válasza:
Érzés és mozgásvizsgálat,plusz esetleg ENG-elektroneurográfia(kis elektródokat raknak a végtagokra és azzal nézik az idegek vezetését)-totál fájdalmatlan
2011. júl. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Azt hittem Ct ilyesmi lesz,ettől nagyon félnék.
2011. júl. 3. 09:31
 3/4 neewollah ***** válasza:
Az már egy komolyabb vizsgálat,alapból azt nem szokták,max akkor ha valami agyi folyamatot feltételeznek(tumor,bevérzés stb),de kéz és lábbizsergés ilyentől nem szokott lenni
2011. júl. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,megnyugtattál,kedves vagy!Amúgy pont ettől féltem,nehogy valami ilyen bajom legyen.
2011. júl. 3. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!