Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Holnap megyek bőrgyógyászhoz,...

Holnap megyek bőrgyógyászhoz, körömbenövéssel, mire számíthatok, mit fog mondani, vagy mit fog csinálni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 7. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:
A körömbenövés az nem bőrgyógyászati dolog az sebészeti. Valószínűleg azt fogják mondani hogy elég rossz helyen jársz.... Ja és még azt hogy menny le/fel/el a sebészetre. (nekem volt körömbenövésem és a sebészeten először felvágták de mivel nem múlt el kiégették).
2011. júl. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De már nem tudok mit csinálni, már a bőrgyógyászhoz van időpontunk :O
2011. júl. 7. 22:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Én azt elhiszem de ott semmit nem csinálnak...:) Ez sebészeti mert vágni is van mikor kell van mikor csak kihúzzák a benövést van hogy égetik.
2011. júl. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sebészeten adnak 2-3 lidocaint vagy ultracain injekciót, egyiket lábujj tőbe másikat oldalra harmadikat pedig lábujj hegybe.

Megvárják míg lezsibbad, utána ollóval bevág elég hosszan számszerint a körömházat is megvágja hogy később ne igen tudjon visszanőni ill hogy hozzálehessen férni a dokinak.

Ezután kikaparja a gennyes részt ami a köröm alatt volt, lekezeli beköti és go haza.

Felajánlja a kontrollt ha otthon nem boldogulsz, és bekötik neked míg kell.


Az injekciókról meg annyit írnék hogy, az lábujj tőbe kicsit rossz, mert olyan mintha csontig nyomnák a tűt és erős húzó érzés párosul hozzá. A másik kettő meg tompa nyomás magyarán lóf*sz


Én vettem mobillal ahogy csinálta a csávó, megjegyzem nem mertem elmenni mert 3 évig volt benőve, és már lila volt.

Kimondtam hogy 3éve van így, jól leb*szott hogy le is vághatnák a lábujjam akár

19/F

2011. júl. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
jézusom, akkor áá nemigaz hogy anyukámdrága ilyen hülye xd
2011. júl. 7. 22:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Mondtam én hogy sebészet:D De legalább a másik tag is megerősített benne: És pontosan ezeket csinálják amit írt:D +égethetik ha olyan súlyos de csak a körmöt(körömházat)
2011. júl. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Megvan :)


A bőrgyógyász átküldött a sebészetre és ott azt mondták hogy nem kell kivágni, és hogy kenegessem jóddal meg valami kamillás nem tudom mit kell vele csinálni :D (köszönöm a válaszokat.)

2011. júl. 8. 15:22
 8/8 anonim ***** válasza:
Érdekes, a bátyámnak a bőrgyógyász intézte a körömbenövését, azóta semmi gondja.
2011. nov. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!