Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hol találhatok bentlakásos...

Sine.lacrimna kérdése:

Hol találhatok bentlakásos otthont Alzheimer-kóros édesanyámnak? Észak-Magyarországon, vagy az Észak-Alföldön.

Figyelt kérdés

Részletek is érdekelnek:

mennyibe kerül,saját bútort lehet-e vinni,csak beugrót kell fizetni,vagy havidíjat,vagy mindkettőt,és mekkorák szoktak lenni az összegek?


2011. júl. 27. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Debrecen jó lenne? Igaz, hogy ÉK, de itt tudok, azért kérdezem. Nagyon távol van?
2011. júl. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nincs nagyon távol, megoldható.

Kíváncsivá tett!

2011. júl. 27. 14:14
 3/7 anonim ***** válasza:

Olcsónak kell lennie, vagy szépnek, és apartmanszerűnek?

Mi 1 éve intéztük a nagymamának, Hajdú-Biharban én is tudok ajánlani, leginkább Hajdúszoboszlón a Hőforrást! Rá lehet keresni így pl a google-ban,minden info részletesen fent van. Mi "szeretjük", nemcsak a mamával, de velün is mindig nagyon kedvesek. Szörnyű ilyesmit intézni tudom, nagyon nehezen vettük rá magunklat mi is, lelkifurdalás stb.. De egy év távlatból azt tudom mondani, ez volt a legtöbb, amit tehettünk érte. A mi nagyink, már Ön és közveszélyes, a lánya nem ápoljam a párom nagymamája, így került hozzánk eredetileg..

2011. júl. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Rákeresek.

Az édesanyán és még csak 58 éves.

Úgy gondolom már be kell adni akkor legyen szép és kényelmes neki.

2011. júl. 27. 14:35
 5/7 anonim ***** válasza:

Debrecenben a Kenézy Kórházban van egy külön erre a célra létrehozott szárny, 4000 Ft naponta, úgy emlékszem, teljes ellátás + orvosi felügyelet stb. is benne van.

+ Ha jól emlékszem, a Tömös utcán egy magánotthon, azt is dicsérik.

2011. júl. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A nagymamás válaszadó vagyok: A Kenézy is jó, igen, amit ajánlottak. Az talán annyival jobb is, hogy a kórház területén van, és azért ha bármi történik, nem kell mentőre meg szakorvosra várni még az éjszaka közepén sem.
2011. júl. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Sokat segítettek!

Így már van merre indulni!

2011. júl. 28. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!