Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Endokrinológust keresek Pesten?

Endokrinológust keresek Pesten?

Figyelt kérdés
Már minden pénzem orvosokra megy el,úgyhogy most sztk.- ban (is) rendelő orvosok neve/száma kellene. Meg akarom nézetni, hogy a hajhullásom hátterében nem az ösztrogén-tesztoszteron egyensúly felborulása áll-e.
2011. aug. 19. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy minden pénzed orvosokra megy el? Nincs TB-d? Vagy magánorvosokhoz jársz?

A hormonszintmérést - bár nem rutinból, de - bármelyik labor megcsinálja beutaló alapján vérvételt követően. Ez nem értem, miért kerülne neked vagyonokba.

2011. aug. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen, mivel többnyire heteket kell várni, hogy bejussak sztk-ra, így pár dolgot maszekban kellett letudnom, mivel rohadtul hullik a hajam. bár nem értem, ehhez igazából mi közöd, de elmondtam. másrészt nem nem mehetek akárkihez hormonális problémákkal, ezért vannak külön endokrinológusok, akik a hormonproblémákat kutatják. daganat gyanujával pedig nem onkológushoz fordul az ember. vagy most valami újat mondtam? am a belgyógyász mondta, hogy keressek egyet. na ezután a kisregény után, ha valaki valami informatívabbat írna az első válaszolónál, azt megköszönném nagyon.
2011. aug. 19. 17:39
 3/4 anonim válasza:

Szia!

Megoldódtak a hajproblémáid? Nekem ugyan ilyen jellegű gondjaim vannak évek óta...

2012. jún. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem sajnos. Most a Nizoralt még megpróbálom, mert viszket, fáj és néhol kicsit rózsaszín is fejbőröm. Bár ez talán lehet azért, mert anno használtam szteroidot? nem tudom. majd kiderül. Már eléggé megritkult:S
2012. jún. 4. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!