Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Minden bőrgyógyász elvégzi az...

Minden bőrgyógyász elvégzi az anyajegy vizsgálatot?

Figyelt kérdés
Bejelentkeztem egy magándokihoz, de nem volt külön feltüntetve a honlapon az áraknál.
2009. ápr. 17. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

mire jelentkeztél?

mikor oda mész a börgyógyászhoz meg kell mondanod mit szeretnél. pl vannak tüneteid, viszket valahol, vagy börrák vizsgálatot akarsz. stb..

èn mikor voltam akkor pl azért emntem mert tiszta pattanás voltam. neke az anyajegyeimet nem nézték meg.

A páromnak már volt börrákja és ö minden félévben börrák vizsgálatra megy. Múltkor szolt hogy nézze meg a doki a lábkörmét is, de nem volt baja csak furin vastagabb volt.

2009. ápr. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem megnézte, pedig nem olyan céllal mentem. Ekcéma-gyanús voltam, miután azt megvizsgálta, körbenézett. Van rajtam millió anyajegy, mindet végigböngészte. Magánrendelésre mentem.
2009. ápr. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bejelentkezéskor nem kellett mondani semmit sem, mert a recepciós veszi fel a telefont. Ez egy központ, mindenféle magándokikkal.
2009. ápr. 17. 12:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én voltam magán bőrgyógyászznál már és ált. úgy megy, hogyha nem kifejezett valami specifikus problémával mész, akkor elmondod az összes panaszodat, amit csak lehet. Ha nem teszi magától, te kérheted, hogy nézze meg az anyajegyedet. Ezért pluszban nem kell majd fizetned.
2009. ápr. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!