Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Uj fajta kemoterapia amitol...

Uj fajta kemoterapia amitol nem hullik a haj. De megis hullik. Mi a baj?

Figyelt kérdés
egy ismerosom elkezdte nemreg a kemot de azt mondta a doki hogy valami modernebb cucc es nem fog hullani a haja tolle.. de ma elkezdet drasztikusan hullani.. kb a masodik es a harmadik kezeles kozott van ez..
2011. aug. 30. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:
A doki azt mondta, amit a tesztek alapján általánosságban ki lehet jelenteni, de kivételek és eltérések mindig vannak. Mindenki egyénileg reagál. Van aki jobban, van aki rosszabbul bírja ugyanazt a kezelést. Pl hallottam hogy "mindenki hány", aztán a saját szememmel láttam hogy nem mindenki, és láttam egy gyereket, aki pl csuklott, úgy reagált. Az én fiam pl fizikálisan nagyon jól bírta, psichésen kikészült. Ha zavarja az ismerősödet, én letolnám a helyében nullás géppel mert úgyis ki fog hullani, és vennék egy csini parókát. És kitartást neki. Nem a haj a fontos ilyenkor. Az majd úgyis kinő neki utána, és sokkal szebb, erősebb, dúsabb lesz.
2011. szept. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
koszi :).. amugy megoldodott... az aszisztensek felrekezeltek.. osszekevertek massal.. csak azert nem perelik mert draga lenne a per..
2011. szept. 7. 22:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Milyen daganatra?
2014. júl. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogyhogy félre kezelték?
2014. júl. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jesszus
2014. júl. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!