Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nem tudom, hogy lehet-e...

Nem tudom, hogy lehet-e mélyebben megalázni embert, mint ami a nőket éri a nőgyógyászati vizsgálat alatt?

Figyelt kérdés

Idegennek széttenni a lábad (pláne ha férfi az orvos), felkinálni melleidet tapizásra...

mi lehet az oka, hogy a 21. században még mindig ilyen tortúrának teszik ki a nőket? Kutatók, mérnökök hol vagytok???

Más területen már különböző mikrogépek mászkálnak ereinkben, szivünkben, a különböző képalkotási eljárásokról ne is beszéljünk...


2011. aug. 31. 13:55
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
84%
Most ne haragudj, nő vagyok én is, de úgy gondolom, mártírkodás amit csinálsz. A te érdeked, hogy a doki megvizsgáljon, ha valami baj van, kiderüljön. Én úgy vagyok vele, hogy a saját egészségem érdekében évente egyszer 5 perc kellemetlenséget kibírok.
2011. aug. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 Tyler913 ***** válasza:
71%

Szerintem folosleges ilyenen fennakadni.Egyreszt az altalad emlitett eljarasok dragak,masreszt pl. egy csomot meg mindig kitapintani a legegyszerubb.

Egyebkent az orvos nem ugy tekint a paciensre,mint nore,hanem mint vizsgalando "targyra",tehat az o reszerol teljesen rutin.

Ja,es meg valami: ferfikent egy urulogiai vizsgalat legalabb olyan kellemetlen.Ne sertodj meg,de egy nonek kevesbbe letidegen,hogy megfogjak a mellet,vagy hogy a huvelyet vizsgaljak,de heteroszexualis ferfikent az,hogy egy masik,ismeretlen ferfi a s.ggedbe nyul...Megfizethetetlen:)


Szoval nem kell ennyire feministanak lenni,vagy akkor ne menj orvoshoz.

2011. aug. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:

Én is nő vagyok, és egyetértek az elsővel.

A nőgyógyász nem "férfi", hanem orvos, és nagyon nem mindegy. És inkább egy férfi orvos, mint egy nőnemű.

Mondjuk az is fontos, hogy olyan orvost válassz és hosszú távra, akiben megbízol. Ajánlás alapján pl., nem csak bezuhansz a legközelebbihez.

Szerinted egy gyomor- vagy végbéltükrözés mennyivel kellemesebb vizsgálat? Akkor már inkább a nőgyógyász.

2011. aug. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
43%
Pfff. Sztem neked az agyaddal van baj, nem a nőgyógyásszal. Végbéltükrözésen nem voltál még? Annál fincsibb dolog nincs is.
2011. aug. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
43%

Hát én nem tartom megalázásnak ha megvizsgál a nőgyógyászom. Egyébként hogy a búbánatos fenébe tudna másképpen megvizsgálni minthogy szétteszem a lábam??!!! Lenyúl a torkomon??????


Az én ereimben ne mászkáljon semmi... Bízok a dokimban, azért járok hozzá, szakmailag és emberileg is nagyon elismert orvos. Ja és férfi, de egyáltalán nem érdekel milyen nemű.

2011. aug. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
67%
Sosem éreztem megalázónak egy nőgyógyászati vizsgálatot. Tisztelettel szólt hozzám az orvos, embernek tekintett, nem nőnek, és én orvosnak tekintettem, nem férfinek.
2011. aug. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:

Mondjuk ott a tükrözés, azt mindkét nemnél végzik, azért az sem egy felhőtlen öröm.

Vagy vegyük az iskolai orvosi vizsgák gyakorlatát, mikor félmeztelenre kell vetkőzni még vagy 10 ember előtt, és úgy sort várni arra, hogy aztán mindenki előtt lemérjék a testsúlyod pl.

De embert meg lehet ennél sokkal jobban alázni mondjuk nemi erőszakkal, de akár a megcsalással is...

A szexről is ugyanígy vélekedsz? Mert ha úgy leegyszerűsítem a dolgokat, mint te, akkor oda lyukadunk ki, hogy ugyan az a kettő, elvvégre a párod is egy idegen...

2011. aug. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
*elvégre
2011. aug. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 A kérdező kommentje:

14:26


Neked mindegy, hogy a párod vagy a nőgyógyászod ujjaz?????

2011. aug. 31. 15:42
 10/59 anonim ***** válasza:
Nem, hinném, h érted, amit a 14.26-os mondott. Mindegy, ha neked ezen van kedved felháborodni, h a dokik előtt le kell vetkőzni. Mostantól legyél arab, vegyél fel egy olyan ruhát, amiből csak a szemed látszódik ki és soha többet ne menj orvoshoz.
2011. aug. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!