Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A Kaposvári kórházban miért...

A Kaposvári kórházban miért katasztrofális az ellátás?

Figyelt kérdés

Órákat kell mindenütt várni, még akkor is amikor időpontra megyek. Vagy unottan kezelnek, vagy mellé.

És ez a regisztrálás! Külön épületbe menjek a 84 éves nagymamámmal regisztrálni és utána totyogjak át vele a rendelőbe a kórház másik felébe. Feltételezem rengeteg -többsége- idős, beteg, nyugdíjas ember mérgelődik ez miatt. Elkeserítő ez a rendszer.


2011. szept. 11. 01:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen elkeserítő. Persze nincs pénz, de egyes problémák megoldásához nem kellene pénz, csak egy kis szervezés, odafigyelés. Vagy csupán egy mosoly...
2011. szept. 11. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
biztos van kedvük majdnem minimálbér, túlterheltség és folyamatos túlórázás mellett mosolyogni...
2011. szept. 11. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A legtöbb kórházban ez a helyzet,és ez csak rosszabb lesz.
2011. szept. 11. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Magyarországon vagy, mit vársz?
2011. szept. 11. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy létezik egyáltalán egészségügy, és Orbán még nem szüntette meg.
2011. szept. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igazatok van. Gondoltam, hogy kevés a pénz és kevés a fizetés, de akkor ne menjenek oda dolgozni, lehet mást tanulni, nem csak az egészségügybe lehet gondolkodni. A pécsi nőgyógyászati klinikán kezeltek, de ott, mintha más világ lenne, olyan jó az ellátás minden szempontból.

Ja és a parkolásról ne is beszéljek!Most hogy építkeznek még rosszabb. A telefonálás időpontkérésre egyes osztályokon lehetetlen. Az egész körülmény elkeserítő! És ez nem lesz jobb?!

2011. szept. 12. 23:33
 7/8 anonim ***** válasza:

Engem A Honvéd kórházban kezeltek. Kitűnő ellátásunk volt, a személyzet igen képzett. Gondolom, a kaposvári kórházban is hasonló a helyzet, csak neked volt szar napod. Bármilyen intézménybe mész, regisztrálnod kell magad. Ez mindenhol a világon 1 helyen történik, akkor is, ha az intézmény több kilométer nagyságú is. Amit leírtál az semmi más, mint uszítás, általános rosszkedvkeltés.

Gondolom azért TB kártyátok volt? Egyébként ha nem tetszik az állami ellátás, menjél maszek orvoshoz. Ő majd vigyorog rátok.

2011. szept. 13. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ha csak gondolod, akkor felvilágosítalak, hogy a kaposvári kórházban közel se olyan az ellátás, mint amit a honvéd kórházról írtál. És volt TAJ kártyánk. És nem szar napom volt, mert 34 éve járok ide, azóta hányok tőle. Hagyjatok a mosollyal, nem a mosoly érdekel engem, szarok én a mosolyra, azt én itthon megkapom!!! Órákat kell várni,nagyon idegesítő! Nem kötelező a kórházba dolgozni! Dolgozzon ott az, aki oda való!Ne kényszerből. Még én vagyok a hibás?! SZÁNALMAS!!!!!
2011. szept. 13. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!