Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Fáj a fülem. Ajánlanátok...

Fáj a fülem. Ajánlanátok orvost, aki nem azonnal szúrja fel, ha holnap elmegyek hozzá? (vagyis ma)

Figyelt kérdés
Kiskoromban egy pancser szétszúrkálta a dobhártyámat, végül meg kellett műteni, mert betokosodott a váladék, és félő volt, hogy nagyobb bajt okoz. Ezért nem szeretném ha felszúrnák, ha van más mód is.
2011. szept. 26. 05:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Kiskoromban nekem is többször felszúrták a fülem, aztán egy orvos azt javasolta, hogy melegítsük infralámpával, ami segített rajtam akkor is, és azóta sem kellett felszúrni, mert infrázni szoktam, ha fáj. Próbáld ki te is! Ha normális a háziorvosod, menj hozzá először. Pár éve arcüreggyulladásom volt, és az orvos Augmentint írt föl rá, ami segített. Fülgyulladásra is jó, de vényköteles. Gyógyulj meg mielőbb!
2011. szept. 26. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, bevált a taktika:)
2011. szept. 29. 12:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Szívesen. örülök, hogy nem kellett felszúrni.
2011. szept. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!