Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ma kellett volna mennem...

Ma kellett volna mennem vérvételre, de már várakozás közben pánikrohamot kaptam. Mit tudnék tenni, hogy hétfőn sikerüljön bemenni?

Figyelt kérdés

Pánikbeteg vagyok, de azt hiszem nem maga a tűszúrás rémít meg.

Inkább a várakozás abban a pici váróban, tömegben, fülledtségben. Úgy érzem, valaki fellök, agyon nyom vagy elfogy a levegő.


Aztán ha bemegyek vérvételre és becsukják az ajtót, már senki nem lesz a közelembe akit ismerek és tudna segíteni ha rosszul leszek.

A nővérkék szerintem csak ordibálnának velem, hoyg feltartom sort.


Attól is félek, hogy elsírom magam az ijedtségtől, vagy megőrülök a félelemtől.


Nevetségesen hangzik így, de aki pánikbeteg az tudja miről beszélek.


Gondolkodtam a megoldáson, és az lenne jó, ha odamegyek és rögtön behívnak. Talán így nincs "időm" rosszul lenni, hiszen csak pár pillanat az egész művelet.


El lehet ezt valahogyan intézni? vagy mindenképpen sokat kell várni?


2011. okt. 7. 17:27
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Szereztem kísérőt, korán megyünk hogy első legyek, és mindenképpen bejön velem a kísérőm, ha tetszik a nővérkéknek, ha nem.


Talán nem lesz gond ha gyorsan bejutok.

2011. okt. 9. 18:00
 12/14 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, hogyan ment!
2011. okt. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nem tudok aludni. Azt hiszem parázok. :S
2011. okt. 9. 22:14
 14/14 A kérdező kommentje:

Sikerült!


Egyik barátnőm jött velem, akit lazán beengedtek, mert ismerik (egészségügyben dolgozik). A nővérke is nagyon aranyos volt.

Nagyon remegtem, de nem lettem rosszul, mindketten szóval tartottak.


Amúgy másodikként hívtak be, korán odamentünk.

2011. okt. 10. 21:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!