Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Valóban nincs rá támogatás?

Valóban nincs rá támogatás?

Figyelt kérdés
Cukorbeteg vagyok,napi 4x inzulinnal. Ma voltam a cukorgondozóban,a rendszeres kontroll vizsgálaton. Nagyon ki van már kopva az inzulin adagoló tollaim,ezért kértem,hogy írjon fel az orvos receptre két darabot. Azt mondta,hogy nem ír,vegyem meg 15 ezer forintért darabját,mert hogy kivették a tb támogatásból. Eddig 3 évenként receptre kaptam kettő darabot,a két fajta inzulinomhoz. Most meg azt mondta az orvos,hogy nem írja fel. Valóban így van? Valaki tudja esetleg? Meg van rá az alapos okom,hogy kételkedjem az orvos szavában sajnos.
2011. okt. 10. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:
2011. okt. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én fél éve kaptam újat. Tuti nem vették ki a támogatásból, mivel ez kötelező darabja az inzulinos kezelésnek.
2011. okt. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
webshopban is nézd meg, hátha ott olcsóbb
2011. okt. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ! Nagyon nagy segítség volt!Én sehol sem találtam pontos infót,bár az is lehet,hogy kicsit "feldúlt" vagyok,és elkerülte a figyelmemet. Még egyszer köszönöm szépen!!!
2011. okt. 10. 11:52
 5/5 A kérdező kommentje:
Második,harmadik válaszolónak is köszönöm!
2011. okt. 10. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!