Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Első és másodfokon kirakott...

Első és másodfokon kirakott az orvosszakértő a leszázalákolásból, fellebbeztem a bíróságon és most megyek az igazságügyi orvosszakértőhöz. Itt az orvosszakértő szakorvos vagy itt is általános orvos van?

Figyelt kérdés
Nekem kétoldali tüdőtágulatom van 15éve azóta le is vagyok százalékolva, már egyszer megjártam ezt a tortúrát akkor is az igazságügyi orvos leírta a bírónak hogy ez gyógyíthatatlan betegség, most megint kidobtak első és másodfokon. Az a kérdésem hogy az igazságúgyi orvos minden betegséget egyformán ért, mert az első másodfoko azt se tudta az orvos hogy ez milyen betegség olyanokat mondott ami pont az ellenkezője mint amit a korházba mondtak mikor megrepedt a mellhártyám.
2011. okt. 10. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Először is I. és II. fokon nem "kidobni" szokták az embert, maximum nem azt a százalékot kapja, amit ön gondolt, hogy szeretne. Egyébként én ott dolgozom, ahol "kidobták". Mehet az Igazságügyre, ott is ugyanilyen orvosszakértők vannak, mint ahol leszázalékolták, akik egyébként mind szakorvosok, pl. belgyógyász, ideggyógyász, baleseti sebész, stb... Tehát nálunk is szakorvosok dolgoznak, úgyhogy talán ők jobban tudják, mi a baja pontosan, az, hogy ön nem értette, hogy az orvos miről beszél, az nem azt jelenti, hogy az orvos a hülye. Ő nagyon jól látja a leleteiből, hogy mi a baja. Sok sikert a munkaügyi bírósághoz.
2011. okt. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én már egyszer megjártam a munkaügyi bíróságot és 6éve az orvosszakértő egyértelműen leírta hogy gyógyíthatatlan a betegségem, érdekes én nyertem meg a pert. Még hozzáteszem a mondandójához a kórházba a kezelőorvos is fúrcsállotta az első és másodfokon való elutasítást. De azért nem ilyen hangnembe kéne válaszolni, szerintem nem ezért tettem fel a kérdést!!!!!!!!!!!!
2011. okt. 11. 21:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Talán mert a kórházi orvos nem ismeri a jogszabályokat, ami szerint a leszázalékolás történik. Könnyen beszélnek ők, mit tudják, milyen rendszer és táblázat szerint történik a % kiszámítása. Nem akartam sértő lenni, csak ön is olyan hangnemben írta meg, hogy "kidobtak" meg hogy az orvos nem ért a betegségeihez. Akkor döntsön a munkaügyi bíróság, mint írtam, sok sikert hozzá! Ha korábban is ön nyert, akkor 100%-osan biztos, hogy most is nyerni fog. Mi itt a kérdés?
2011. okt. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mi történt végül? Remélem, hogy nyert, és nem csak ilyenek fellengzős, gőgös alakokkal találkozott ebben az ügyben, mint az előző válaszoló.
2015. máj. 31. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!