Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan zajlik egy mandula...

Hogyan zajlik egy mandula műtét, mennyire fájdalmas?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, sajnos ki kell venni a manduláimat. Nagyon félek a műtéttől. Mennyi ideig kell kórházban maradnom majd?
2011. okt. 16. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Elég annyit mondanom hogy elaltatnak,tehát a beavatkozást nem érzed.De ha érdekel egy szikével körbemetszik a mandulát és kiveszik.

A kezelés kórházfüggő, a nagyobb kórházakban már működik az 1 napos sebészet ott a műtét után 24 órával hazamehetsz de másutt sem tart tovább 3-4 napnál.

2011. okt. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%
Engem nem altattak, hanem helyi érzéstelenítésben csinálták, noha ez már kb. 20 éve volt, kis gyerek voltam. Megmondom őszintén, hogy nagyon sokáig álmodtam a műtétről, még kamaszkoromban is előjött, valóságos mészárszék volt, máig emlékszem, ahogy recsegett az állkapcsom vagy mittudomén mim. Azt hiszem, ma már altatlak. Én pár napig voltam kórházban utána, annyira emlékszem, hogy az orvos fagyit küldetett be a szüleimmel, mert az hűti a műtét utáni duzzanatot.
2011. okt. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hol végzik el a műtétet?
2017. ápr. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!