Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Eltört a nagy lábújjam és...

Eltört a nagy lábújjam és nincs TB-m, mit tehetek?

Figyelt kérdés

Edzésen eltört vagy megrepedt a nagylábújjam és nincs TBm 2 éve nem dolgozok és nem fizettem azt a havi 4500ft os csekkel ami ilyen esetekre van.


Én saram ...


22 éves vagyok akkor most ha elmegyek gipszeltetni és röntgeneztettni akkor mennyibe kerülhet és mire számitsak?


2011. okt. 25. 23:03
 1/10 anonim ***** válasza:
menj el magánklinikára.
2011. okt. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
fizesd a tb-t vagy reménykedj, hogy ne vegyék észre, hogy nincs ;)
2011. okt. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
hmm? vagyis bemegyek és beadom a tajkártyámat és a gép nem fogja kidobni azt hogy nincs TBm?
2011. okt. 25. 23:36
 4/10 anonim ***** válasza:
de kidobja, de menj el. már így is tartozol nekik 2 évnyi általánnyal, amit úgyse tudsz kifizetni, nem oszt, nem szoroz egy röntgen, és egy gipszelés.
2011. okt. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A helyzet az, hogy ha most elmész a kórházba el fognak látni ugyan, de hamarosan küldenek majd róla egy szép kis csekket (nem tudom mennyi lehet egy ilyen kezelés) Továbbá az is ki fog derülni, hogy régóta nem fizeted a tb-t, és azt olvastam valahol, hogy visszamenőleg is kifizettetik veled az elmaradt összeget, sőt még meg is büntetnek amiért nem fizetted eddig. Ilyen rohadt törvények vannak. Szóval marad a magánorvos, vagy ha nagyon nincs pénzed akkor a csontok majd összeforrnak kezelés nélkül is ...csak nem biztos, hogy jól, és esetleg majd görbe lesz az ujjad.
2011. okt. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
értem köszönöm szépen , holnap akkor kifog derülni :)
2011. okt. 25. 23:41
 7/10 anonim ***** válasza:
kötelességük ellátni, de azután majd kapni fogod a csekkeket postán!
2011. okt. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
...apropó, ha rászoruló vagy, akkor az önkormányzatnál igényelhetnél ingyenes TB támogatást, de szerintem ahhoz nagyon alacsonynak kell lennie az egy főre jutó jövedelemnek!
2011. okt. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
hát nemmondhatnám hogy rászoruló lennék legalábbis felfogásom miatt :) igyis szar ez az ország és rengeteg saram van szóval megpróbálom okosan megoldani mert van 1 jó megoldás erre a helyzetre igy szerintem azt fogom választani :)
2011. okt. 25. 23:48
 10/10 anonim ***** válasza:

hát menj magán orvoshoz.

amúgy kórházban is ellátnak, csak tényleg visszamenőleg megküldik neked a csekkeket.

2011. okt. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!