Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kedveled a háziorvosodat? Ha...

Kedveled a háziorvosodat? Ha nem, előfordult már, hogy az ellenszenv miatt nem mentél el, holott szükséges lett volna?

Figyelt kérdés
Új háziorvost kaptunk. A régit nem szerettem, de az új fantasztikus. Törődik a beteggel, emlékszik rád, visszarendel. Szívesen megyek hozzá, mert tudom, hogy számíthatok rá, míg az előzőhöz csak akkor mentem, ha nagyon nem tudtam kikerülni (pl. jogsi alkalmassági). Szerintetek miben rejlik egy háziorvos elfogadhatósága, ti miért szeretitek/nem szeretitek a háziorvosotokat?
2011. okt. 28. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
igen előfordult már. már évek óta nem járok...
2011. okt. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
miért nem szereted?
2011. okt. 28. 19:06
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kedvelem és csak akkor megyek, ha nagyon muszáj.Eléggé komor nőszemély és nem túlságosan törődő.Másnak is ez a véleménye róla.A helyettese viszont nagyon rendes, kedves, bőven szán időt a betegre, mindent megmagyaráz, látszik rajta az aggódás, odaadás, nem szeretek orvoshoz járni, de hozzá valahogy szívesen megyek.Ilyen számomra az igazi orvos.
2011. okt. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

elő, bizony!

sőt, igazából én csakis a receptek miatt megyek hozzá, aztán ha valami bajom van, máshoz megyek.

ezt csak az érdekli h minden legyen ledokumentálva szigorúan, aztán amúgy megdögölhetsz felőle. már át akartam menni másikhoz, de akiket körbekérdeztem, azok meg mind nagyon szeretik a zsebpénzt, eddig 4-ről érdeklődtem a környékünkön, és mindegyikről elég lesújtó híreket kaptam. volt amelyik egy egyszerű vérnyomáscsökkentős receptért is elvár egy ezrest, van amelyik többet ...

Katazstrófa ez az egész HO-helyzet

2013. márc. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!