Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Bele léptem egy rozsdás...

Bele léptem egy rozsdás szögbe.50-es szeg lehetett és így átfúródva a cipőmön kb csak a bőrt szúrta át a talpamon. Érdemes ilyenkor tatanuszért menni? Sokan riogatnak a vérfertőzéssel de nem hiszem, hogy egy ilyen kis felületi seb gondot okozna :S

Figyelt kérdés

2011. nov. 13. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen a legkisebb karcolas is elfertözhet.En evekkel ezelött vagtam jol bele,a bal mutatoujjamba rozsdas sarloval,mivel olyan gyogyszereket szedek,hogy nem lehet semmilyen vedöoltast felvegyek,mire összejartam több orvost,es vartam,mar az utolso azt mondta,nem kell,ha eddig nem jelentkezett piros csik.Neked mikor törtent?Szerintem jobb ha elmesz az orvoshoz.
2011. nov. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tegnap este történt a baleset :S
2011. nov. 13. 15:02
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen,menj el az orvoshoz,különben is,itt senki nem fogja neked megirni,hogy ne vegyel fel vedöoltast,meg ha nem is fertözne el.
2011. nov. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Menj el a dokihoz!

Munkatársam férje elvágta a lábát, nem ment dokihoz. Olyan vérfertőzést kapott, hogy több nyirokcsomóját ki kellett vágni, és majdnem meghalt az intenzíven. Egy kis vágás miatt.

Szerintem nem érdemes halogatni. És figyeld a seb környékét! Amíg nem mégy dokihoz, mosd jól ki, és lehetőleg jóddal vagy más fertőtlenítővel kend be!

2011. nov. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
elmentem dokihoz és adtak egy kis szurit a vállamba! :) probléma megoldva :P
2011. nov. 13. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!