Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Láttam a tv-ben hogy a Markuso...

Láttam a tv-ben hogy a Markusovszky kórházat be akarja perelni egy nő mert elvált a nyelőcsöve a gyomrától egy műtét után, a ti véleményetek szerint mennyi az esélye hogy nyer?

Figyelt kérdés
Én szinte biztos vagyok benne hogy nem nyeri meg a pert mert előtte aláiratnak vele egy papírt amin rajt van h a szövődményekért nem vállal felelősséget a kórház,úgyhogy ez van...
2009. máj. 25. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
A szövődményekért nem, de az orvosi műhibáért felelős a kórház. Ha ilyenről van szó, akkor perelni kell.
2009. máj. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Felesleges perelnie, úgysem nyeri meg. Hogy miért? Olvassátok el Kende Péter: Mik vagytok ti, Istenek? Orvosi műhibák című könyvét, abban van egy pár ilyen eset...
2009. máj. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az újságban azt nyilatkozta a férj, hogy az új orvosuk nem törődött a feleségével. Ha megvizsgálta volna a műtét után, mikor nagy fájdalmakra panaszkodott, elkerülhették volna a nagyobb bajt. Ki tudja mi lesz a vége, de kicsit aggasztó, hogy 17 esetből csupán 4ben adtak igazat a betegnek.
2009. máj. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
88%
Értem én a problémát, és nagyon sajnálatos hogy történnek iylenek! Azonban gondoljatok bele, évente több tízezer műtétet végeznek el az orvosok, tízezrek életét megmentve! Történnek műhibák, de nem mindig azért, mert az orvos rossz szándékú vagy figyelmetlen! Képzeljétek el, hogy ők sem tévedhetetlenek, ők is elfáradnak és az ő hátuk is fáj néha! Az már más, hogy az esetek után a károsult és hozzátartozói azt állítják, hogy figyelmetlen, hebehurgya volt az orvos, másképp nem nyernének! Még valami: nem vagyok orvos, nem is dolgozom a közelében sem, csak én is hibázok, mint minden ember...
2009. máj. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!