Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha van bejelentett ideiglenes...

Ha van bejelentett ideiglenes lakcímem Budapesten, akkor itt is elmehetek sztk alapon fogorvoshoz?

Figyelt kérdés
Eddig a vidéki lakóhelyemen voltam csak fogdokinál, de pár hónapja Bp-re is bejelentkeztem. Fáj a fogam, de nem tudok most hazautazni, viszont magánorvosra meg nincs pénzem... Hova kell ilyenkor menni? Van külön kerületi fogorvos, vagy valami központi? És az ingyen ellát? (szerintem tömésre lesz szükség) Előre is köszi a válaszokat!
2012. febr. 13. 18:05
 1/2 anonim ***** válasza:
igen mehetsz
2012. febr. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A lakhely szerint illetékes fogászatra mehetsz. Kérdezd meg az ott lakókat, hogy melyik sztk-ba tartoztok, és ha elmész a dokihoz, az ajtóra ki szokott lenni írva a cím is, aki odatartozik.
2012. febr. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!