Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen gyógyszert szedjek...

Milyen gyógyszert szedjek folytonos szorongás, idegesség ellen? Rivotril jo? Ha igen, napi hányszor? Vagy inkább frontint?

Figyelt kérdés

2012. febr. 23. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Amit a pszichiáter felír neked? Szedd úgy, ahogy tanácsolja... Amúgy jobban jársz a terápiával, annak nincs mellékhatása, és talán segít ha a dolgok mögé látsz.
2012. febr. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kizárolag csak azt amit az orvos fel ír.A Rivotril veszélyes,súlyos gyógyszer függőséget okozhat.
2012. febr. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Először talán próbálkozhatnál a Sedatif Pc-vel.

Aztán ha nem segít, menj el pszichológushoz, ő majd felír neked valamit, ha nagyon kell.

2012. febr. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Mielőtt bármit tennél, látogasd meg a háziorvosodat. Ő elindít a gyógyulás útján, és gyógyszert is, meg tanácsot is ad. Meg szükség esetén beutalót, szakorvoshoz.

2012. febr. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Magadtól ha lehet semmijet, ha elmész pszichiáterhez irhat fel sokfélét, pl, xanax, rivotril, helex.

Vagy esetleg seduxen, de az utóbbi nem valószinű.

2012. febr. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szia!


én a valeriánát ajánlom - macskagyökér - nem igazán tudsz hozzászokni - legalábbis nem annyira, mint a többi szemétez, amiket felsoroltál.. ami olyan függőséget okoz, hogy után nagyobb poklon fogsz keresztülmenni, mint most. nem beszélve arról, hogy sokszor először rontanak a helyzeten. szóval ha tényleg olyan rossz a helyzet, hogy már ezekhez akarsz nyúlni, akkor gondolom tényleg baj van - de ez esetben ennél rosszabbat meg nem szeretnél.. szóval ne szedj be semmi ilyet, egyszer sem.. tapasztalatból... volt olyan időszakom, hogy le kellett szállnom a metróról, mert meggyőzdésem volt, hogy megfulladok. várni sem tudtam, féltem, hogy alálöknek... több óra volt mire eljutottam A-ból B-be, és futva jártam haza iskolából, hogy végre itthon legyek. aztán már itthon is rossz volt.. halálfélelem 5percenként úgy, hogy a családom mondogatta, hogy hülye vagyok..


szóval hidd el, tudom milyen a szorongás, meg minden pszichés vacak. írt is fel a pszichiáter kemény 3 perces beszélgetés után valami bogyót, amit aztán sosem váltottam ki. akkor láttam, mennyire nem érdekli mi van velem, alig kérdezett valamit, csak rámnézett és felirt valamit nagy unottak. úgyhogy nem akartam résztvenni a zombigyártásban, és inkább lazábbra vettem a dolgokat. neked is ezt ajánlom.

2012. febr. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
25%
Menj el orvoshoz ennyi.Rivotril is jó meg a frontin.A sok hülyére meg ne halgass,mert kis adagtól semmilyen függőséged nem lehet.Miért féltek ezektől?Dohányzás,alkohol nem okoz függőséget?Ez kevésbé káros szerintem
2012. febr. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!