Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az 1-es típusú cukorbetegség...

Az 1-es típusú cukorbetegség (diabétesz) magas vagy alacsony vércukor szinttel jár?

Figyelt kérdés
Az elmúlt néhány hónapban kezdtem magam furán érezni. Elmondtam egy barátnőmnek aki azt tanácsolta nézzek utána a tüneteknek. Utána néztem és a tünetek az 1-es típusú diabéteszre utalnak. Olvastam, hogy ez a fajta cukorbetegség általában fiatal korba és gyorsan alakul ki , legfőbb tünetei: szomjúság, farkas étvágy, sok étel fogyasztása hízás nélkül stb. Ezek közül nekem mindegyik stimmel sőt még több is csak nem akarnám sorolni. Rövidre fogva csak annyi érdekelne hogy ez magas vagy alacsony vércukor szinttel jár? 15L
2012. febr. 26. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
magas vércukor szinttel jár.
2012. febr. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Magas. Tünet még hogy sokat jársz pisilni, éjjel is.

Ha gyanakszol, fordulj orvoshoz, mert a kezeletlen cukorbetegségnek nagyon csúnya következményei lehetnek. Az unokatestvérem 17-es cukorral került kórházba (azt hiszem, kb. 6-ig normális), majdnem megvakult, és alig bírták úgy levinni a cukrát, hogy elkerüljék azt, hogy kómába essen.

Egy vérvételből meg lehet állapítani, kérj beutalót a háziorvostól.

2012. febr. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Én éppen tegnapelőtt teszteltem magamat, és az alábbiakra jutottam: eperákom van; epegyulladásom van; B tipusu vírusos májgyulladásom van;

A többi bajomat le sem írom neked. De hidd el, hogy ezeknek a betegségeknek olyan 7-8 féle tünetük van, és nálam mindegyiknél csak 1 eltérés van. Természetesen mindegyiknél más az eltérés. Tegnap jártam belgyógyászaton, ahol a főorvos vizsgált meg, és megállapította, hogy egyik bajom sincsen, csak elrontottam valamivel a gyomromat. Szóval Te is forduljál inkább orvoshoz. És még az ö szintjükön is több hétig tartó vizsgálat után merik kimondani, hogy valaki cukorbeteg.

2012. febr. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!