Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ezt így lehet? (iskolaorvosi...

Ezt így lehet? (iskolaorvosi vizsgálat)

Figyelt kérdés
Holnap el kell mennünk az évenkénti orvosi vizsgálatra az osztállyal. Meg lehetne azt oldani, hogy ezeket a vizsgálatokat a háziorvos végezze el?
2012. febr. 27. 20:15
 1/2 A kérdező kommentje:
Úgy meglehet oldani, hogy a szüleim kérik, hogy inkább a háziorvos végezze el ezeket a vizsgálatokat?
2012. febr. 27. 20:22
 2/2 anonim ***** válasza:

Fogadjunk, hogy a súlyméréstől vagy besz*rva... Legalábbis én azért utáltam.


[OFF] Viszont én 12.es vagyok, ez volt az utolsó elvileg 3 hete pont. Össze vesztem az iskolaorvossal, mert egy barom, minden évbe kitalál olyanokat hogy lúdtalpam van (zokniba!) stb.stb. Aztán ezt leosztottam neki. Utána eszembe jutott hogy szakmára jelentkezem és oda kell a papír, elnézést kértem, megvizsgált és érdekes módon a 6 éve tartó "problémák" megszűntek miután leoltottam. :D :D


Viszont haszna is volt... Ráálltam a mérlegre, és a lelkem össze omlott. Azóta Update életmódot esküdtem, amíg élek és 2 hét alatt tisztán -2kg lement már, sport nélkül.


Szóval miért nem akarod?

2012. febr. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!