Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szakácsnak tanulok és konyhára...

Szakácsnak tanulok és konyhára mennénk. Egészségügyi alkalmassági vizsgálat kell meg kiskönyv. Könyv megvan, benne bőrgyógyászati és tűdőszűrő eredménnyel. Kell még valahova mennem?

Figyelt kérdés
Mert nekem a Nagyvárad tér 2-t peddzegették de ha ez a 2 dolog elég akkor nem mennék el. Senki sem tud pontosat mondani.
2012. febr. 29. 08:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Széklet vizsgálat is kell! A házi orvostól kapsz rá papírt.
2012. febr. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
tegnap ültem végig a sort a háziorvosnál és nem tudta...............................
2012. febr. 29. 08:52
 3/6 anonim ***** válasza:

Üzemorvos- így hívják azt az orvost, aki ezekkel foglalkozik.

Tüdőszűrőt, bőrgyógyászati lelet megvan, akkor el kell menni egy ilyen üzemorvoshoz, aki megvizsgál (vérnyomás, feltesz pár kérdést, hivatalosan széklet is kéne, tőlem sosem kértek...), és kapsz egy papírt, amin leírják, h ALKALMAS vagy ilyen feladatok végzésére. Nos, kb ebből áll a dolog.

Nálunk már a suli is kérte az eü kiskönyvet. Nekik volt szerződésük egy céggel. Az Örsön az egyik irodaházban van a rendelőjük, oda kellett menni.

2012. febr. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
kérdezd meg a gyakorlatihelyed ki az üzemorvosuk
2012. febr. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hú nagyon köszi:)
2012. febr. 29. 10:12
 6/6 anonim válasza:
ÉN A GUNDElba fogok menni,kellett bőrgyógyászat és tüdőszűrő leletet leadni,és az iskola orvosához bemenni.Csak azt nem tudom,hogy a kiskönyvet szeptember elején kapom-e meg,mivel nem mondták,hogy be kellene menni érte.
2013. aug. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!