Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mitől kattog a térdem, amikor...

Mitől kattog a térdem, amikor kinyújtom a lábam? Csak a jobb.14/F

Figyelt kérdés
2012. márc. 5. 20:41
 1/7 Levander ***** válasza:

Szia!


Mióta kattog? Szokott elgyengülni a térded csak úgy, akár járás közben? Volt már, hogy majdnem összerogyott a lábad?

2012. márc. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia. Hát kb 1hete figyeltem fel rá, de lehet hogy már régebb óta, csak most vettem észre. Nem tudom... Ha csak nem megyek neki egy patkának, akkor nem veszélyeztet a megrogyás veszélye :)
2012. márc. 8. 13:56
 3/7 Levander ***** válasza:
:) Azért kérdezem, mert barátnőmnek is kattog és neki el is szokott gyengülni a lába. Mint kiderült, a térdkalácsával van probléma. De ha nincs más, akkor talán csak átmeneti, esetleg meszesedsz. :P
2012. márc. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Inkább reménykedek az átmenetben, mint hogy meszesedik:DD Köszi amúgy a választ.:)
2012. márc. 10. 01:21
 5/7 anonim ***** válasza:
szia. nekem kb 3 éve kattog a térdem,miután felelőtlenűl megerőltettem. jógáztam egy ideig majd utána súly emelésbe kezdtem. a kinyúlt térdszalagoknak ez nem tett jót. a súllyal való guggolás pedig pláne nem. én 21 éves vagyok,és sajnos már minden mozdulatnál figyelnem kell arra hogy teljesen ne nyújtsam ki a térdem álló helyzetben mert úgy érzem visszatörik ..... nekem ez doki lesz,ha majd egyszer nem kell dolgozzak....
2012. márc. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szia!

Nekem is ez volt a problémám, 2x megjártuk az ortophédiát amíg kiderült hogy porckorong kopásom és porclágyulásom van..ajánlom a porcerősítőket! :)16/L

2012. márc. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) Megpróbálok akkor valamit kezdeni vele. Semmikép sem akarom erőltetni nagyon. Tesizni se tesizek már kb 3hete mert nem csak kattog hanem fáj is a térdem, de kb egyszerre jelentkezett mind2 tünet.
2012. márc. 21. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!